čt 13.3.2025
A-tým

Ve čtvrfinále MOL Cupu do Jablonce

Čtvrteční los rozhodl o složení čtvrtfinálových dvojic MOL Cupu: Baník čeká zápas v Jablonci. Úředním termínem je středa 2. dubna.

Baník jako nasazený celek mohl dostat někoho ze čtveřice Jablonec, Teplice, Olomouc, Bohemians 1905 a došlo na první variantu. Pořadí vytažených míčků z osudí určilo, že výhodu domácího prostředí budou mít Severočeši.

Termín zápasu je zatím otevřený, i když v úřední termínové listině FAČR je pro čtvrtfinále zaneseno datum 2. dubna. O datu se ale teprve bude jednat.

Ačkoliv v lize se oba kluby potkávají každoročně, v rámci domácího poháru se Baník s Jabloncem naposledy utkal před necelými dvaadvaceti lety v osmifinále. Baník na Bazalech zvítězil těsně 1:0 v ročníku, ve kterém nakonec doputoval až do finále.

Zápasy

1.
středa
července
 
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Artur
Musák
0
David
Planka
0
David
Látal
0
Abdallah
Gning
0
Dennis
Owusu
0
Michal
Frydrych
0
Martin
Hrubý
0
David
Buchta
0
Martin
Jedlička
0
Karel
Pojezný
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Viktor
Budinský
0
Matěj
Chaluš
0
Marek
Havran
0
Filip
Šancl
0
Michal
Kohút
0
Samuel
Grygar
0
Jakub
Pira
0
Matúš
Rusnák
0
Václav
Jurečka
0
Pablo
Ortiz
0
Filip
Kubala
0
Daniel
Holzer
0
Jiří
Boula