čt 3.10.2019
A-tým

V pátek se losuje MOL Cup

Jméno svého osmifinálového soupeře v MOL Cupu se Baník dozví v pátek. Slavnostní rozlosování proběhne v Praze od 11:00 v přímém přenosu ČT sport.

Baník po finálové účasti v minulém ročníku proplouvá i aktuální edicí pohárové soutěže s přehledem. Po výhře v Lanžhotě vyřadil i druholigový Hradec Králové, ale ve čtvrtém kole už může narazit i na prvoligového soupeře. Z týmů nižších soutěží už v osudí zbyly jen druholigové Dukla Praha a Viktoria Žižkov a třetiligový Chlumec nad Cidlinou, který dokázal nečekaně srazit prvoligisty Příbram a Bohemians 1905.

V osmifinále už odpadá rozdělení na licenční a nelicenční kluby. 

0
Michal
Kohút
0
Dennis
Owusu
0
Pablo
Ortiz
0
Václav
Jurečka
0
Daniel
Holzer
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Filip
Kubala
0
Marek
Havran
0
David
Buchta
0
Matěj
Chaluš
0
Jiří
Boula
0
Viktor
Budinský
0
Samuel
Grygar
0
David
Planka
0
Abdallah
Gning
0
Martin
Hrubý
0
Jakub
Pira
0
Matúš
Rusnák
0
Filip
Šancl
0
Martin
Jedlička
0
David
Látal
0
Karel
Pojezný
0
Michal
Frydrych
0
Artur
Musák