út 13.11.2018
A-tým

V Příbrami v neděli 2. prosince od 15:00

Vyjasnilo se datum závěrečného venkovního zápasu v kalendářním roce. To baníkovci odehrají v Příbrami v neděli 2. prosince od 15:00. Vyplývá to z upřesněného termínového rozpisu 17. kola FORTUNA:LIGY.

Baník v roce 2018 čekají ještě čtyři ligová utkání, pouze jednou se však už představí venku. Po domácím duelu se Slováckem nastoupí v neděli 2. prosince od 15:00 na hřišti Příbrami, utkání nebude vysílat žádná televize.

Termíny posledních dvou domácích zápasů proti Bohemians 1905 a Olomouci na upřesnění teprve čekají. 

0
Karel
Pojezný
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Artur
Musák
0
Jiří
Boula
0
David
Látal
0
Samuel
Grygar
0
Marek
Havran
0
Michal
Kohút
0
Filip
Kubala
0
Martin
Hrubý
0
David
Planka
0
Matěj
Chaluš
0
Martin
Jedlička
0
Viktor
Budinský
0
Pablo
Ortiz
0
David
Buchta
0
Filip
Šancl
0
Daniel
Holzer
0
Václav
Jurečka
0
Abdallah
Gning
0
Matúš
Rusnák
0
Jakub
Pira
0
Michal
Frydrych
0
Dennis
Owusu