čt 20.6.2019
A-tým

Tým už trénuje skoro kompletní

Kádr áčka se v přípravě ve čtvrtek rozrostl o další dva hráče. Se čtyřdenním zpožděním se dnes v Radvanicích do tréninkového procesu zařadili i Denis Granečný s Ondřejem Šašinkou.

Oba reprezentanti do 21 let měli minulou sezonu ještě o týden delší kvůli soustředění národního týmu v Rakousku, i s úlevou kouče Bohumila Páníka a pozdějším nástupem do přípravy měli volno o čtyři dny kratší než ostatní spoluhráči.

„Volno bylo letos opravdu minimální. S Denisem jsme se vrátili z Rakouska z jednadvacítky a v Baníku se už za týden znovu šlo do přípravy. Bylo to jenom pár dnů,“ hlásil Ondřej Šašinka, který na kempu v Kaprunu dal gól Rusku i Slovensku a bude se o ně snažit i v klubových barvách. „Byl bych hrozně rád, kdyby se mi to podařilo přenést i do přípravy. Budu se snažit prosadit, i když konkurence v útoku ještě o něco vzrostla.“

Série dvoufázových tréninků v pátek vyvrcholí a v sobotu z plné zátěže skočí baníkovci do prvního přípravného utkání proti Slovanu na bratislavských Pasienkách, kde by se měla představit valná většina aktuálního kádru. Jen s výjimkou Milana Baroše a Dame Diopa, kteří se budou hlásit na startu příštího týdne.

20
Jakub
Pokorný
50
Ubong
Ekpai
29
Ladislav
Takács
10
Matěj
Šín
21
Jiří
Klíma
24
Jan
Juroška
12
Radovan
Murin
39
Dominik
Janošek
6
Daniel
Tetour
4
Martin
Chlumecký
14
Petr
Jaroň
5
Jiří
Boula
9
David
Buchta
99
Ladislav
Almási
11
Nemanja
Kuzmanović
22
Filip
Kaloč
23
Jaroslav
Svozil
32
Lukáš
Budínský
7
Šimon
Falta
30
Viktor
Budinský
77
Gigli
Ndefe
19
David
Lischka
25
Jiří
Fleišman
16
Jan
Laštůvka