út 25.5.2021
Aktuální zprávy

Třináct pozvánek na Bazaly

Třináct hráčů Baníku se v příštím týdnu zúčastní prvních srazů nového reprezentačního cyklu. Nejpočetnější, pětičlenné zastoupení má klub v kategorii U18, čtyři hráči míří na přípravný kemp U17.

Premiéru v seniorské reprezentaci Gambie si odbude Muhammed Sanneh, jenž byl pozván na přípravná utkání proti Nigeru, Togu a Kosovu.

Reprezentační blok začíná po sobotním závěrečném kole nejvyšší soutěže.


Přehled nominací:

U21 – Filip Kaloč (čtyřdenní tréninkový kemp v Hluboké nad Vltavou)

U20 – Jaroslav Harušťák (pětidenní tréninkový kemp v Jablonci)

U19 – Jakub Drozd (dva přátelské zápasy se Slovenskem)

U18 – Martin Hrubý, Daniel Macej, Karel Michlík, Matěj Šín, Daniel Šmiga (pětidenní tréninkový kemp ve Zlíně)

U17 – Jan Remiáš, Jiří Remiáš, Anwar Imider, Michal Málek (pětidenní tréninkový kemp v Horním Bezděkově)

Gambie A – Muhammed Sanneh (přátelské zápasy s Nigerem, Togem a Kosovem)

0
Matěj
Chaluš
0
Michal
Frydrych
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Pablo
Ortiz
0
Jiří
Boula
0
Abdallah
Gning
0
Viktor
Budinský
0
Matúš
Rusnák
0
Jakub
Pira
0
Daniel
Holzer
0
David
Buchta
0
Artur
Musák
0
Marek
Havran
0
Karel
Pojezný
0
Michal
Kohút
0
David
Planka
0
Martin
Hrubý
0
Filip
Šancl
0
David
Látal
0
Dennis
Owusu
0
Samuel
Grygar
0
Filip
Kubala
0
Martin
Jedlička
0
Václav
Jurečka