st 21.2.2018
Aktuální zprávy

Tři hráči odehrají jaro v třetí lize

Baník před závěrem přestupního termínu stvrdil hostování tří kmenových hráčů v týmech Moravskoslezské fotbalové ligy. Do třetí ligy na jarní část sezony odcházejí Marek Szotkowski, Martin Honiš a Jakub Malý, kteří ovšem už na podzim v Baníku nepůsobili.

Útočník Marek Szotkowski (na snímku) a stoper Martin Honiš se z druholigových Vítkovic přesunuli jen o pár kilometrů severněji do Odry Petřkovice, v jejichž dresu už se střelecky dokázali prosadit minulý víkend i v přípravě proti juniorce Baníku.

O dvě soutěže si naopak polepší středopolař Jakub Malý, který po půlroce doma ve Frenštátě v Moravskoslezském župním přeboru bude na jaře hájit barvy třetiligové Mohelnice.

„Všichni tři mají podepsáno hostování pro jarní část sezony,“ uved sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

0
Viktor
Budinský
0
Dennis
Owusu
0
David
Látal
0
Artur
Musák
0
Martin
Hrubý
0
Václav
Jurečka
0
Matúš
Rusnák
0
Filip
Kubala
0
Michal
Kohút
0
Pablo
Ortiz
0
David
Planka
0
Daniel
Holzer
0
David
Buchta
0
Karel
Pojezný
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Abdallah
Gning
0
Filip
Šancl
0
Martin
Jedlička
0
Jakub
Pira
0
Michal
Frydrych
0
Matěj
Chaluš
0
Samuel
Grygar
0
Marek
Havran
0
Jiří
Boula