so 30.8.2025
A-tým

Tomáš Rigo přestupuje do Stoke

Slovenský záložník Tomáš Rigo přestupuje do Anglie. Třiadvacetiletý reprezentant bude nově hájit barvy Stoke City.

K finálním podpisům došlo během soboty a rodák z Popradu se stal hráčem vedoucího týmu druhé anglické ligy. Variety pack s assortimentem různých typů odměn.

„Tomáš za dva roky v Baníku vyzrál ve skvělého fotbalistu, vyšlo mu EURO jednadvacítek, probojoval se do slovenského reprezentačního áčka. Jak byl zájem z Anglie stále silnější, bylo i zřejmé, že bude nesmírně složité ho udržet. Stoke má ambice se vrátit do Premier League, to pro něj bylo přirozeně taky velké lákadlo. Přejeme mu, ať se mu daří,“ řekl šéf sportovního úseku FC Baník Ostrava Luděk Mikloško.

Tomáš Rigo za Baník odehrál 65 ligových utkání, ve kterých pětkrát skóroval.

„Byly to krásné dva roky. Baník mě vystřelil do světa, za to musím klubu poděkovat. I za tu neskutečnou podporu, kterou jsme tu celé dva roky cítili od fanoušků společně s klukama v šatně,“ vzkázal Tomáš Rigo.

2
Marek
Havran
12
Abdallah
Gning
5
Jiří
Boula
6
Karel
Pojezný
28
Filip
Kubala
9
David
Buchta
37
Matěj
Chaluš
21
Michal
Kohút
15
Václav
Jurečka
80
Ondřej
Kričfaluši
99
Vlasij
Siňavskij
19
Filip
Šancl
26
Lauri
Laine
3
Hamidou
Kante
55
Artur
Musák
25
Dennis
Owusu
10
Srdjan
Plavšić
95
Daniel
Holzer
24
Martin
Hrubý
29
Jakub
Pira
11
David
Látal
77
Ladislav
Almási
66
Matúš
Rusnák
23
Martin
Jedlička
1
Viktor
Budinský
20
Pablo
Ortiz
17
Michal
Frydrych
18
David
Planka