po 12.2.2018
A-tým

Tomáš Poznar: Doufám, že jsem se nevystřílel

Poslední přípravný zápas proti Slavii v sobotu okořenil dvěma góly. „Je to samozřejmě pozbudivé, ale důležitější to bude v lize. Doufám, že jsem se nevystřílel,“ řekl Tomáš Poznar.

Dát dva góly týden před ligou jsou pro útočníka povzbuzující.

Určitě ano, a doufám, že jsem se nevystřílel (smích). Měl jsem den. Bylo to o tom, že jsme měl dvě šance a obě proměnil. A útočník je vždy hodnocen hlavně podle gólů.

I výkon Baníku byl nepochybně slibný. Jak jste zápas viděl vy?

Byli jsme Slavii vyrovnaným soupeřem. Slavia má v kádru obrovskou kvalitu. A to nemluvíme jen o základní sestavě. Když jsme viděl jejich lavičku, to jsou vesměs skoro všechno hráči, kteří by jinde hrávali v základu a patřili k tomu nejlepšímu. Takže jsem rád, že jsme si týden před ligou vyzkoušeli, že i s tak kvalitním týmem jsme schopni hrát vyrovnaný zápas.

který přesto ukázal, že je stále co zlepšovat.

Samozřejmě, že to nebylo bez chyb. První gól jsme dostali po autu, to by se nemělo stávat. Situaci jsme špatně vyřešili. Viděli jsme, že takový soupeř toho hned dokáže využít. Těch věcí tam bylo víc a ještě si je budeme s trenéry rozebírat. Ale máme ještě týden na to, abychom souhru zlepšili.

10
Matěj
Šín
30
Jiří
Letáček
29
Ladislav
Takács
5
Jiří
Boula
26
Filip
Blažek
35
Jakub
Markovič
0
Paixao da Silva
Ewerton
19
David
Lischka
24
Jan
Juroška
13
Samuel
Grygar
77
Gigli
Ndefe
20
Abdullahi
Tanko
17
Michal
Frydrych
4
Robert
Mišković
28
Filip
Kubala
21
Jiří
Klíma
9
David
Buchta
12
Tomáš
Rigo
7
Karel
Pojezný
15
Patrick
Kpozo
11
Eldar
Šehić