pá 16.6.2017
A-tým

Tomáš Mičola prodloužil smlouvu

Tomáš Mičola zůstává věrný Baníku. Osmadvacetiletý záložník se dnes s vedením Baníku dohodl na pokračování svého angažmá a na Bazalech podepsal novou smlouvu na další rok s opcí.

Nejproduktivněiší hráč Baníku v uplynulé sezoně, autor sedmi druholigových gólů a sedmi asistencí, po delší době odehrál bez výrazných zdravotních komplikací celou sezonu a byl jednou z velkých opor týmu na cestě za postupem. Jeho březnový vítězný gól na půdě rodné Opavy měl v konečném účtování cenu zlata.

„Dostal jsem i jiné nabídky, ale setrvání v Baníku pro mě bylo od počátku na prvním místě a jasná priorita. Jsem rád, že jsme se domluvili na podmínkách a já můžu pokračovat v započaté práci. Těšil jsem se, že si první ligu zahraju zase s Baníkem, teď se na to musíme co nejlépe připravit, protože to hodně náročná sezona,“ řekl Tomáš Mičola.

Tomáš Mičola ještě doléčuje poraněné vazy v kotníku z posledního utkání proti Znojmu a do přípravy se bude zapojovat postupně. Naplno by měl začít trénovat zhruba v horizontu tří týdnů. 

„Těší nás, že tady Tomáš zůstává. V sezoně mnohokrát ukázal, že je platným hráčem a věříme, že jeho zkušenosti nám v první lize pomůžou,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

24
Jan
Juroška
11
Nemanja
Kuzmanović
16
Jan
Laštůvka
9
David
Buchta
5
Adam
Jánoš
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
6
Daniel
Tetour
25
Jiří
Fleišman
12
Radovan
Murin
30
Viktor
Budinský
33
Ondřej
Kukučka
77
Gigli
Ndefe
22
Filip
Kaloč
20
Jakub
Pokorný
17
Muhammed
Sanneh
23
Jaroslav
Svozil
7
Ondřej
Chvěja
18
Tomáš
Zajíc