pá 16.6.2017
A-tým

Tomáš Mičola prodloužil smlouvu

Tomáš Mičola zůstává věrný Baníku. Osmadvacetiletý záložník se dnes s vedením Baníku dohodl na pokračování svého angažmá a na Bazalech podepsal novou smlouvu na další rok s opcí.

Nejproduktivněiší hráč Baníku v uplynulé sezoně, autor sedmi druholigových gólů a sedmi asistencí, po delší době odehrál bez výrazných zdravotních komplikací celou sezonu a byl jednou z velkých opor týmu na cestě za postupem. Jeho březnový vítězný gól na půdě rodné Opavy měl v konečném účtování cenu zlata.

„Dostal jsem i jiné nabídky, ale setrvání v Baníku pro mě bylo od počátku na prvním místě a jasná priorita. Jsem rád, že jsme se domluvili na podmínkách a já můžu pokračovat v započaté práci. Těšil jsem se, že si první ligu zahraju zase s Baníkem, teď se na to musíme co nejlépe připravit, protože to hodně náročná sezona,“ řekl Tomáš Mičola.

Tomáš Mičola ještě doléčuje poraněné vazy v kotníku z posledního utkání proti Znojmu a do přípravy se bude zapojovat postupně. Naplno by měl začít trénovat zhruba v horizontu tří týdnů. 

„Těší nás, že tady Tomáš zůstává. V sezoně mnohokrát ukázal, že je platným hráčem a věříme, že jeho zkušenosti nám v první lize pomůžou,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

4
Robert
Mišković
15
Patrick
Kpozo
0
Paixao da Silva
Ewerton
13
Samuel
Grygar
5
Jiří
Boula
28
Filip
Kubala
35
Jakub
Markovič
19
David
Lischka
7
Karel
Pojezný
12
Tomáš
Rigo
77
Gigli
Ndefe
26
Filip
Blažek
24
Jan
Juroška
30
Jiří
Letáček
11
Eldar
Šehić
29
Ladislav
Takács
9
David
Buchta
20
Abdullahi
Tanko
21
Jiří
Klíma
10
Matěj
Šín
17
Michal
Frydrych