po 12.7.2021
A-tým

Tomáš Galásek: První dojmy jsou dobré

Realizační tým Baníku je od soboty kompletní. K trenérům Ondřeji Smetanovi a Janu Baránkovi se přidal i třetí z trojlístku Tomáš Galásek, který první polovinu přípravy absentoval z důvodu svých povinností u reprezentačního celku na evropském šampionátu.

Tomáši Galáskovi se uplynulá sezona notně protáhla a skončila až čtvrtfinálovým vyřazením českého výběru na EURU s Dánskem.

„Dal jsem si pár dnů volna a rozhodl jsem se, že přijedu na utkání s Líšní a alespoň se pozdravím s klukama. Ale samozřejmě, že se všemi se více poznám až během klasického tréninkového týdne na Bazalech,“ řekl Tomáš Galásek.

Přestože první část přípravy u týmu nebyl, za velký handicap to nepovažuje. „Samozřejmě to je trošku složitější, ale máme ještě dva týdny do prvního zápasu. Myslím, že s adaptací nebude žádný problém,“ uvedl bývalý skvělý střední záložník.

Své nové svěřence sledoval naživo poprvé v sobotním duelu proti druholigové Líšni. „Myslím, že to mužstvo je dobře namixované. Jsou tam starší zkušení s mladými, myslím, že je na čem stavět a pracovat. Zanechalo to na mě velmi dobrý dojem,“ prohlásil Tomáš Galásek. 

80
Ondřej
Kričfaluši
17
Michal
Frydrych
55
Artur
Musák
95
Daniel
Holzer
6
Karel
Pojezný
99
Vlasiy
Sinyavskiy
3
Hamidou
Kante
29
Jakub
Pira
11
David
Látal
1
Viktor
Budinský
25
Dennis
Owusu
21
Michal
Kohút
12
Abdallah
Gning
15
Václav
Jurečka
9
David
Buchta
23
Martin
Jedlička
18
David
Planka
26
Lauri
Laine
77
Ladislav
Almási
24
Martin
Hrubý
2
Marek
Havran
19
Filip
Šancl
28
Filip
Kubala
37
Matěj
Chaluš
66
Matúš
Rusnák
10
Srdjan
Plavšić
5
Jiří
Boula
20
Pablo
Ortiz