čt 22.7.2021
A-tým

Souhrn letních změn v kádru

Devět příchodů a devět odchodů. To je výčet změn v kádru ligového týmu v průběhu letní přestávky.

V odchodech jsou však započítáni i čtyři hráči, kteří na jaře v Baníku nepůsobili. Jde o Roberta Hrubého, který hostoval v Jablonci a nyní přestoupil do Zlína, i Rudolfa Reitera, jenž se po hostování v Brně rovněž stěhuje do Zlína. Lukáš Cienciala pak zůstává v druhé lize, jen hostování v Třinci změnil za Duklu. Jiří Boula pak po přestupu z Táborska zůstane v jihočeském klubu také na hostování.


PŘIŠLI

Lukáš Budínský (FK Mladá Boleslav), Jiří Klíma (FK Mladá Boleslav), Ladislav Almási (MFK Ružomberok), David Lischka (na hostování z AC Sparta Praha), Ondřej Chvěja (z hostování FK Pohronie), Roman Potočný (z hostování Fastav Zlín), Denis Granečný (z hostování FC Emmen), Jaroslav Harušťák (z dorostu), Jiří Boula (přestup FC MAS Táborsko)


ODEŠLI

Patrizio Stronati (přestup Puskás Akadémia), Daniel Holzer (přestup 1. FC Slovácko), Martin Fillo (přestup Fastav Zlín), Robert Hrubý (přestup Fastav Zlín), Ondřej Šašinka (hostování 1. FC Slovácko), Rudolf Reiter (hostování Fastav Zlín), Jakub Drozd (hostování FC MAS Táborsko), Jiří Boula (hostování FC MAS Táborsko), Lukáš Cienciala (hostování FK Dukla Praha)

19
David
Lischka
14
Petr
Jaroň
11
Nemanja
Kuzmanović
12
Radovan
Murin
25
Jiří
Fleišman
24
Jan
Juroška
9
David
Buchta
77
Gigli
Ndefe
5
Jiří
Boula
16
Jan
Laštůvka
50
Ubong
Ekpai
30
Viktor
Budinský
21
Jiří
Klíma
32
Lukáš
Budínský
4
Martin
Chlumecký
10
Matěj
Šín
99
Ladislav
Almási
20
Jakub
Pokorný
6
Daniel
Tetour
22
Filip
Kaloč
23
Jaroslav
Svozil
7
Šimon
Falta
29
Ladislav
Takács
39
Dominik
Janošek