po 6.11.2017
A-tým

Slezské derby bude přenášet televize

Souboj Baníku s Karvinou zná svůj přesný termín. První slezské prvoligové derby v aktuální sezoně se bude hrát na Městském stadionu v sobotu 25. listopadu od 18:30 a v živém vysílání ho bude přenášet sportovní kanál České televize.

Baník se s Karvinou na úrovni nejvyšší soutěže utká po 18 letech, byť tehdy se jednalo i jiný karvinský subjekt, a to FC. S karvinským MFK se Baník o ligové body utká úplně poprvé v historii, týmy se doposud potkávaly pouze v přípravě.

0
Dennis
Owusu
0
Matěj
Chaluš
0
Jakub
Pira
0
Abdallah
Gning
0
Michal
Kohút
0
Samuel
Grygar
0
Michal
Frydrych
0
Karel
Pojezný
0
Jiří
Boula
0
David
Planka
0
David
Buchta
0
Martin
Jedlička
0
Daniel
Holzer
0
Martin
Hrubý
0
Marek
Havran
0
Artur
Musák
0
Filip
Kubala
0
Filip
Šancl
0
David
Látal
0
Viktor
Budinský
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Václav
Jurečka
0
Matúš
Rusnák
0
Pablo
Ortiz