st 15.12.2021
Aktuální zprávy

Silvestrovské derby odloženo na léto

Tradiční silvestrovské ostravské derby mezi starými gardami Baníku a Vítkovic se letos hrát nebude. Důvodem je aktuální nepříznivá hygienická situace. Organizátoři však chtějí utkání pouze odložit a sehrát je v létě, a to na Bazalech!

Stejně jako loni, ani letos hygienická situace sportu příliš nepřeje a organizátoři se rozhodli sehrát silvestrovské derby Baníku s Vítkovicemi až v létě. A se změnou termínu změnit i dějiště. Derby by se protentokrát přesunulo z Vítkovic na Bazaly. 

Baník tedy bude mít příležitost v domácím prostředí definitivně překlopit bilanci ze silvestrovských derby na svou stranu. Vítězstvím 6:0 z roku 2019 totiž Slezané dorovnali bilanci městského derby s rivalem z moravské části Ostravy na 6 - 3 - 6. 

Termín sehrání odloženého silvestrovského derby Baníku s Vítkovicemi oznámíme, jakmile bude datum stanoveno. 

0
Jakub
Pira
0
Michal
Frydrych
0
Daniel
Holzer
0
David
Buchta
0
David
Látal
0
Artur
Musák
0
Filip
Kubala
0
Karel
Pojezný
0
David
Planka
0
Matěj
Chaluš
0
Václav
Jurečka
0
Samuel
Grygar
0
Viktor
Budinský
0
Matúš
Rusnák
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Michal
Kohút
0
Martin
Jedlička
0
Filip
Šancl
0
Jiří
Boula
0
Pablo
Ortiz
0
Abdallah
Gning
0
Dennis
Owusu
0
Martin
Hrubý
0
Marek
Havran