st 1.11.2017
Aktuální zprávy

Šašinka s Granečným v nominaci české dvacítky

Po Robertu Hrubém přišly na Bazaly reprezentační pozvánky i dalším dvěma členům prvoligového kádru. Ondřej Šašinka s Denisem Granečným byli povoláni ovšem už jako stálice české dvacítky k utkání turnaje Under 20 Elite Tournament proti Švýcarsku.

Dvacítku čeká v posledním reprezentačním termínu roku 2017 jen jeden zápas, a to proti stejně starým Švýcarům v Brühlu. Tým kouče Karla Krejčího má sraz v Praze až ve středu 8. listopadu, ve Švýcarsku pak nastoupí v pondělí a zpátky v Baníku by se oba hráči měli objevit ve středu 15. listopadu.

Jako náhradník je na soupisce i brankář František Chmiel.

0
Václav
Jurečka
0
Samuel
Grygar
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Kubala
0
Artur
Musák
0
Michal
Frydrych
0
Marek
Havran
0
Michal
Kohút
0
Viktor
Budinský
0
Abdallah
Gning
0
David
Planka
0
Filip
Šancl
0
Matúš
Rusnák
0
Matěj
Chaluš
0
Martin
Jedlička
0
Karel
Pojezný
0
Pablo
Ortiz
0
Jiří
Boula
0
David
Látal
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Martin
Hrubý
0
Dennis
Owusu
0
David
Buchta
0
Jakub
Pira