po 7.10.2019
A-tým

Rudolf Reiter: Konečně! Na gól jsem čekal

Jeho průniky trhaly zlínskou obranu a bavily tribuny. Rudolf Reiter odehrál na pravé straně zálohy proti Fastavu výborný zápas, který navíc okořenil svým premiérovým gólem v dresu Baníku. „Už i přítelkyně mi to předhazovala, že ten gól asi nedám,“ usmíval se pětadvacetiletý záložník.

O vstřeleném gólu

Zaplaťpánbůh. Měl jsem obrovskou radost. Konečně jsem vystřelil a nehledal jsem už nikoho, komu bych přihrál. Snažil jsem se tam tlačit každý zápas, ale pak už jsem si říkal, že už to je možná i křeč, že to nebudu tak řešit. U toho prvního našeho gólu jsem trefil tyč. To jsem si říkal, že už to tam asi nedám, ale aspoň z toho byl gól, takže jsem měl radost. A pak se přece zadařilo. Měl jsem docela i štěstí. Vystřelil jsem a tečovaný míč gólmana přeletěl.

O spolupráci s Martinem Fillem

Nevím, jak to vypadá z tribuny, ale mi to přijde, že si rozumíme docela dobře, že nám to jde docela dost, že to není nějaká hra na náhodu. Víme, co máme hrát. Myslím si, že soupeři s námi mají docela problém.

O pozici v tabulce

Měli jsme před tímto zápasem zvýšenou motivaci, protože jsme věděli, že když ho zvládneme, tak s největší pravděpodobností budeme třetí. Což už je hodně zajímavé, i když pak jsme klesli na čtvrté místo. Teď nám to dodá klid v reprezentační pauze, abychom se připravili na další zápasy. Chtělo by to ale zabrat i venku. Teď máme Plzeň. Máme na to čtrnáct dnů, musíme se na to připravit. Výhra nám pomůže, že můžeme pracovat s čistou hlavou. 

5
Adam
Jánoš
19
David
Lischka
77
Gigli
Ndefe
6
Daniel
Tetour
17
Muhammed
Sanneh
33
Ondřej
Kukučka
7
Ondřej
Chvěja
22
Filip
Kaloč
11
Nemanja
Kuzmanović
24
Jan
Juroška
16
Jan
Laštůvka
23
Jaroslav
Svozil
8
Jaroslav
Harušťák
21
Jiří
Klíma
12
Radovan
Murin
25
Jiří
Fleišman
9
David
Buchta
66
Denis
Granečný
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
20
Jakub
Pokorný
30
Viktor
Budinský
13
Roman
Potočný
4
Yira
Sor
99
Ladislav
Almási
32
Lukáš
Budínský