pá 19.5.2023
A-tým

Rozhovor v magazínu: Srdjan Plavšić

Patřil a patří v této sezoně k nejvýraznějším hráčům Baníku. Přitom když se stále nyní zvolna končící ligový ročník loni v létě rozbíhal, neměl tušení, že ho téměř celý stráví v Baníku Ostrava. Nakonec ale SRDJAN PLAVŠIĆ dres Baníku oblékl, pomohl mu a získal si i srdce ostravských fans. Rozhovor o tom, jak se "Srkimu" v Baníku líbí, čeho se při příchodu do Ostravy obával a co jej naopak překvapilo, je hlavní náplní obsahu nového čísla magazínu BANÍK, který pro vás bude připraven v rámci nedělního utkání Baník - Teplice (výkop v 15.00).

"Zpočátku jsem o tom, že bych odešel do Baníku, vůbec nepřemýšlel," říká sedmadvacetiletý fotbalista, když se ohlíží zpět do loňského léta a v rozhovoru vzpomíná na to, jak jej krajan Nemanja Kuzmanovič neustále hecoval, ať jde do Baníku. Dlouho to bral jen jako legraci, ale najednou mu ta myšlenka přišla zajímavá.

Jak reagoval agent Srdjana Plavšiće, když mu hráč oznámil, že chce jít do Baníku? Co si Srdjan Plavšić myslel o tréninkových podmínkách v Ostravě a co zjistil, když do Baníku přišel? Čeho se obával nejvíce? A vyplnily se jeho obavy? Co si myslí o budoucnosti Baníku a jaké jsou jeho nynější fotbalové sny? 

To vše se dozvíte při čtení magazínu Baník, který si budete moci koupit před nedělním utkáním Baník - Teplice, které má výkop od 15 hodin na městském stadionu.

12
Tomáš
Rigo
70
David
Fadairo
17
Michal
Frydrych
37
Matej
Madleňák
26
Filip
Blažek
28
Filip
Kubala
21
Jiří
Klíma
15
Patrick
Kpozo
22
Filip
Kaloč
11
Eldar
Šehić
1
Martin
Hrubý
9
David
Buchta
35
Jakub
Markovič
29
Ladislav
Takács
24
Jan
Juroška
13
Samuel
Grygar
5
Jiří
Boula
20
Abdullahi
Tanko
19
David
Lischka
77
Gigli
Ndefe
6
Daniel
Tetour
4
Robert
Mišković
30
Jiří
Letáček
32
Paixao da Silva
Ewerton
99
Ladislav
Almási
10
Matěj
Šín
7
Karel
Pojezný