st 12.5.2021
Juniorka aktuality

Rezerva Baníku pokračuje v plném tréninku

Bez výsledkového závěru skončí letošní sezona pro třetiligovou rezervu Baníku. MSFL byla stejně jako ostatní soutěže FAČR předčasně ukončena, čekání na další soutěžní utkání bylo bohužel marné. Pro tým trenéra Tomáš Hejduška to však v žádném případě neznamená konec sezony!

„Máme v týmu profesionální fotbalisty, jsme záloha A-týmu, který stále naplno jede, takže i my zachováváme stejný režim. Hráči musí být neustále nachystáni pro eventuální potřeby A-týmu,“ řekl Tomáš Hejdušek, hlavní trenér rezervního týmu Baníku.

On i jeho hráči do poslední chvíle věřili, že si ještě v této sezoně nějaký soutěžní zápas v MSFL společně zahrají. Bohužel, stal se opak. 

„Jisté zklamání samozřejmě zavládlo, ale nic, co by kluky v jejich práci demotivovalo. Naopak. Všichni cítí šanci dostat se do áčka. Teď se to povedlo Sebastianu Boháčovi, který začal ve svých osmnácti letech trénovat s A-týmem, to je pro ostatní kluky od nás i z akademie velká motivace,“ řekl Tomáš Hejdušek.

„Sebastian je velmi pracovitý záložník. Na každém tréninku nechá všechno a trénink od tréninku se také zlepšuje. Ten posun do A-týmu si naprosto zasloužil,“ dodal Tomáš Hejdušek s tím, že věří, že brzy budou Boháče následovat další. „V béčku i v akademii šikovní kluci, kteří na to mají, určitě jsou,“ dodal Tomáš Hejdušek.

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Nemanja
Kuzmanović
0
Jaroslav
Svozil
0
Daniel
Holzer
0
Radovan
Murin
0
Jan
Juroška
0
Filip
Kaloč
0
Tomáš
Zajíc
0
Jakub
Drozd
0
Viktor
Budinský
0
Ondřej
Kukučka
0
Ondřej
Šašinka
0
Jiří
Fleišman
0
Jan
Laštůvka
0
Daniel
Tetour
0
Adam
Jánoš
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Gigli
Ndefe
0
Jakub
Pokorný
0
David
Buchta
0
Muhammed
Sanneh
0
Patrizio
Stronati