po 11.12.2017
A-tým

První změna: odchází Stefan Panić

Kádr Baníku doznal v zimní přestávce první změny. Z Ostravy po půlročním působení odchází srbský defenzivní záložník Stefan Panić. Baník se s pětadvacetiletým hráčem dohodl na rozvázání smlouvy.

Vytáhlý fotbalista s jedním reprezentačním startem do Baníku přišel v létě ze srbského celku FK Metalac Gornji Milanovac, ale v áčku se výrazněji prosadit nedokázal.

„Stefan je charakterově bezvadný kluk, ale přece jen jsme čekali, že se bude prosazovat více. Dohodli jsme se proto na rozvázání smlouvy,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Odchovanec OFK Mladenovac na podzim nastoupil do pěti ligových zápasů, ve kterých nasbíral 140 minut. Dvě celá utkání odehrál v MOL Cupu, další tři za juniorku.

0
Matúš
Rusnák
0
Matěj
Chaluš
0
David
Planka
0
Artur
Musák
0
Martin
Jedlička
0
David
Látal
0
David
Buchta
0
Jiří
Boula
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Kubala
0
Jakub
Pira
0
Dennis
Owusu
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Martin
Hrubý
0
Abdallah
Gning
0
Karel
Pojezný
0
Václav
Jurečka
0
Filip
Šancl
0
Viktor
Budinský
0
Michal
Kohút
0
Michal
Frydrych
0
Samuel
Grygar
0
Marek
Havran
0
Pablo
Ortiz