čt 23.8.2018
A-tým

Potvrzeno: na MOL Cup do Uničova už v úterý

Baník absolvuje premiéru v novém ročníku MOL Cupu na hřišti Uničova už v úterý 28. srpna. Dohodu klubů dnes oficiálně posvětil řídící orgán soutěže. Výkop na půdě účastníka MSFL bude v 17:00.

Úředním termínem 2. kola poháru je středa 29. srpna, zápas Baníku se však posouvá o čtyřiadvacet hodin dopředu. Svěřenci Bohumila Páníka tak budou mít o den více na regeneraci sil před sobotním ligovým utkáním v Liberci.

0
Daniel
Holzer
0
Artur
Musák
0
Martin
Hrubý
0
David
Látal
0
Michal
Frydrych
0
Viktor
Budinský
0
Samuel
Grygar
0
David
Planka
0
Martin
Jedlička
0
Michal
Kohút
0
Václav
Jurečka
0
Matěj
Chaluš
0
Jiří
Boula
0
Karel
Pojezný
0
Jakub
Pira
0
Marek
Havran
0
David
Buchta
0
Dennis
Owusu
0
Filip
Šancl
0
Filip
Kubala
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Abdallah
Gning
0
Matúš
Rusnák
0
Pablo
Ortiz