FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Poslední zkouška proti Orenburgu

30.01.2019 | Redakce

Desátý celek ruské ligy FK Orenburg bude posledním soupeřem Baníku na herním soustředění v Turecku. Čtvrteční zápas v Beleku bude poslední aktivitou baníkovců v Antalyi, hned v pátek dopoledne se výprava vydá na zpáteční cestu do Ostravy.

Baník si ve středu znovu zatrénoval na jedné ze tří travnatých ploch ve svém hotelovém resortu na pobřeží, ale na čtvrteční utkání se bude zase přesouvat do nedalekého Beleku. Trenér Bohumil Páník i o ruském klubu disponuje četnými poznatky.

„Čeká nás opravdu velice silný soupeř. Je to kvalitní mužstvo s několika cizinci, kteří tvoří ty převahové hráče,“ poznamenal kouč směrem k soupeři, na jehož soupisce lze vystopovat Chorvata, Srba, Portugalce, Slovince či Uzbekistránce a Bělorusa.

Středeční trénink neabsolvovali lehce zraněný Jiří Fleišman a stále ani nedoléčený Ondřej Šašinka. Oba se připravovali podle individuálního programu v hotelovém fitness centru. 

„Na dvě půlky to nepůjde odehrát. Budeme závislí na zdravotním stavu hráčů, ale chtěl bych, aby se tam dostal každý hráč, který bude na zápas přichystaný,“ prohlásil Bohumil Páník.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
ŠKODA VAGONKA a.s.
CETRIS
malang
Solaris Bus
FORTUNA
×
Dnes v 15:00 | A-tým
AC Sparta Praha
FC Baník Ostrava