st 24.2.2021
A-tým

Pohárový duel se Spartou odložen

Osmifinálové utkání MOL Cupu mezi Spartou a Baníkem se ve středu 3. března hrát nebude. Znovu zasáhla vyšší moc, tentokrát v podobě karantény, v níž se ocitl celý A-tým pražské Sparty. Náhradní termín zatím není znám.

Že se k něčemu podobnému schyluje, naznačilo už úterní oficiální vyjádření Sparty, o tom, že testování na Covid-19 vykázalo u většího počtu členů letenského A-týmu pozitivní výsledek. Ve středu se dostavil očekávaný verdikt. Zápas bude odložen, a tak jako se Baníku podařilo sehrát duel s Třincem až napočtvrté, ani zápas proti Spartě nebude odehrán v původním termínu. Náhradní termín bude oznámen poté, kdy se na něm kluby dohodnou.

0
Marek
Havran
0
Abdallah
Gning
0
Jiří
Boula
0
David
Planka
0
Filip
Kubala
0
Dennis
Owusu
0
Václav
Jurečka
0
Martin
Jedlička
0
David
Látal
0
Karel
Pojezný
0
Pablo
Ortiz
0
Jakub
Pira
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Samuel
Grygar
0
Martin
Hrubý
0
Michal
Kohút
0
Artur
Musák
0
Filip
Šancl
0
Michal
Frydrych
0
David
Buchta
0
Matěj
Chaluš
0
Daniel
Holzer
0
Viktor
Budinský
0
Matúš
Rusnák