út 23.10.2018
A-tým

Pohár s Plzní zůstává v úředním termínu

Svůj osmifinálový zápas MOL Cupu odehraje Baník v úředním termínu. Souboj na půdě Viktorie Plzeň se po dohodě obou stran nakonec odbude ve středu 31. října s výkopem v 17:30. Utkání bude živě vysílat ČT sport.

S datem pohárového utkání se nakonec přes nebude hýbat. Znamená to, že s Plzní se Baník utká hned dvakrát během jediného týdne: ve středu v osmifinále poháru a v sobotu v ligovém utkání na Městském stadionu.

0
Matěj
Chaluš
0
Artur
Musák
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
David
Látal
0
Marek
Havran
0
Václav
Jurečka
0
Michal
Frydrych
0
Viktor
Budinský
0
Daniel
Holzer
0
Pablo
Ortiz
0
Karel
Pojezný
0
Matúš
Rusnák
0
Filip
Kubala
0
Samuel
Grygar
0
Jiří
Boula
0
Martin
Hrubý
0
Filip
Šancl
0
Dennis
Owusu
0
Michal
Kohút
0
David
Buchta
0
David
Planka
0
Martin
Jedlička
0
Abdallah
Gning
0
Jakub
Pira