so 11.11.2017
A-tým

Pohár: Baník zná kvartet možných soupeřů

Páteční nečekaná výhra Slovácka nad Plzní uzavřela osmifinálový program MOL Cupu a současně tím definovala množinu soupeřů, se kterými se Baník může utkat v další fázi poháru. V jarním čtvrtfinále ho čeká jeden ze čtveřice nasazených týmů Slavia, Zlín, Mladá Boleslav, Jablonec. Los proběhne 21. listopadu.

Baník se probojoval do jarní části národního poháru po šesti letech. Svěřenci Radima Kučery v osmifinále přešli na Letné po penaltovém rozstřelu přes Spartu. Jejich další protivník vzejde z osudí, ve kterém budou Slavia, obhájce pohárového prvenství Zlín, Mladá Boleslav a Jablonec.

Úředním termínem čtvrtfinále je středa 28. února.

0
Abdallah
Gning
0
Václav
Jurečka
0
Filip
Kubala
0
Viktor
Budinský
0
David
Látal
0
Pablo
Ortiz
0
Daniel
Holzer
0
Samuel
Grygar
0
Matěj
Chaluš
0
Michal
Kohút
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Martin
Jedlička
0
Martin
Hrubý
0
Marek
Havran
0
Artur
Musák
0
David
Planka
0
Karel
Pojezný
0
Michal
Frydrych
0
Dennis
Owusu
0
Jakub
Pira
0
Matúš
Rusnák
0
Filip
Šancl
0
Jiří
Boula
0
David
Buchta