st 20.1.2021
A-tým

Patrizio Stronati: Slovácko bylo agresivnější

Po sedmi zápasech bez porážky se ucho utrhlo a Baník proti Slovácku prohrál 1:2. "Nehráli jsme dobře," nevymlouval se Patrizio Stronati.

O UTKÁNÍ

"Slovácko na nás naběhlo, bylo agresivnější, s čímž jsme se nedokázali vyrovnat, a to byl rozhodující faktor. Prohrávali jsme souboje, neměli jsme druhé odražené balony a tím se dostávali pod tlak. Slovácko na nás mohlo chodit na obranu. Párkrát jsme měli čas to rozehrát, ale i tak jsme to dali jim, to bylo špatně."

O NEUZNANÉM GÓLU

"Jestli je VAR a mají tam tu linii, tak se s tím nedá nic dělat. Je to ofsajd. Škoda, mohli jsme mít ještě trochu více času s tím něco udělat."

O REGENERACI PO SPARTĚ

"Je to teď náročný program, ale máme široký kádr. Trenér se nás určených do zápasu ptal, jak se cítíme, všichni odpověděli, že dobře. Byli jsme fyzicky v pohodě, myslím. I Slovácko hrálo o víkendu."

O VÝKONU BANÍKU

"Nedokážu si to vysvětlit. V neděli tady přijela Sparta, odmakali jsme to, a za tři dny přijde takový zápas.... Nevím, nehráli jsme dobře. Když to nejde fotbalově, tak agresivita musí být. Soupeře to musí alespoň bolet, musíte se ho pokusit dostat pod tlak aspoň tvrdými souboji. Věřím, že ve Zlíně to bude úplně jiné z naší strany."

28
Filip
Kubala
21
Jiří
Klíma
77
Gigli
Ndefe
35
Jakub
Markovič
30
Jiří
Letáček
11
Eldar
Šehić
29
Ladislav
Takács
15
Patrick
Kpozo
26
Filip
Blažek
17
Michal
Frydrych
24
Jan
Juroška
10
Matěj
Šín
13
Samuel
Grygar
20
Abdullahi
Tanko
4
Robert
Mišković
9
David
Buchta
12
Tomáš
Rigo
5
Jiří
Boula
7
Karel
Pojezný
19
David
Lischka
0
Paixao da Silva
Ewerton