po 20.6.2022
Aktuální zprávy

Patnáctka v úterý o titul!

O titul republikového mistra si v úterý 21. června zahrají starší žáci Baníku Ostrava. V utkání, které má na pražském Strahově výkop v 10:15, bude mladým baníkovcům soupeřem Slavia Praha!

Bude to duel dvou suverénních vítězů české, respektive moravskoslezské žákovské ligy kategorie U15.

Slavia vyhrála českou ligu starších žáků s devítibodovým náskokem na druhý Hradec Králové a čtrnáctibodovou rezervou oproti třetí Spartě. Baník byl v moravskoslezské žákovské lize ještě suverénnější a vyhrál s patnáctibodovým náskokem na druhou Sigmu Olomouc a 21 bodů před třetí brněnskou Zbrojovkou.

Co tato fakta pro úterní duel znamenají? „Vůbec nic, oba týmy se pohybovaly v jiném konkurenčním prostředí, takže vše ukáže až vzájemné utkání, řekl JAN ŽEMLÍK, trenér baníkovské patnáctky. 

O kvalitě úterního finálového soupeře nepochybuje. „Slavia má letos v patnáctce velice silný ročník. Je to tým, který už od kategorie U11 ční nad konkurencí a válcuje soupeře. Pro nás to ale znamená jediné. Výzvu ukázat, co umíme. Myslím si, že zápas nemá vyloženého favorita, tak k tomu i přistoupíme a popereme se o vítězství,“ dodal k úternímu strahovskému utkání Jan Žemlík.

Zápasy

25.
sobota
června
Baník VS Otrokovice
Přátelská utkání
29.
středa
června
17:00
Baník VS Zlín
Přátelská utkání

Další články

0
Nemanja
Kuzmanović
0
David
Lischka
0
Filip
Kaloč
0
David
Buchta
0
Daniel
Tetour
0
Gigli
Ndefe
0
Ladislav
Takács
0
Jakub
Pokorný
0
Petr
Jaroň
0
Jiří
Klíma
0
Jan
Juroška
0
Ladislav
Almási
0
Jaroslav
Svozil
0
Lukáš
Budínský
0
Jan
Laštůvka
0
Jiří
Boula
0
Muhammed
Sanneh
0
Martin
Chlumecký
0
Jiří
Fleišman