pá 26.1.2018
A-tým

Ondřej Šašinka do Zlatých Moravců

Útočník Ondřej Šašinka se znovu vrací do slovenské ligy. Devatenáctiletý odchovanec Baníku bude na jaře hostovat v klubu ViOn Zlaté Moravce, za nějž už odehrál středeční přípravný zápas proti Zlínu.

Útočník české reprezentační dvacítky už před rokem ve slovenské nejvyšší soutěži nastupoval za Senicu, teď odchází na zkušenou do Zlatých Moravců do týmu, který je bezpečně ukotven ve středu tabulky slovenské ligy.

„Po konzultaci s Ondrou jsme dospěli k závěru, že mu pravidelné zápasové vytížení ve Zlatých Moravcích dá víc, než kdyby nepravidelně nastupoval u nás. Teď se mu otevírá šance hrát stabilně slovenskou ligu. Slibujeme si od toho, že se nám v létě vrátí zase o něco vyhranější a zkušenější,“ prohlásil sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

0
Pablo
Ortiz
0
Václav
Jurečka
0
Michal
Frydrych
0
David
Buchta
0
Michal
Kohút
0
David
Látal
0
Filip
Kubala
0
Martin
Hrubý
0
Martin
Jedlička
0
Samuel
Grygar
0
Dennis
Owusu
0
Daniel
Holzer
0
Jiří
Boula
0
Marek
Havran
0
Filip
Šancl
0
Artur
Musák
0
Matěj
Chaluš
0
Karel
Pojezný
0
Abdallah
Gning
0
Viktor
Budinský
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
David
Planka
0
Matúš
Rusnák
0
Jakub
Pira