čt 17.6.2021
Aktuální zprávy

Ondřej Šašinka a Daniel Holzer míří na Slovácko

Dvojice hráčů Baníku míří na Slovácko. Útočník Ondřej Šašinka na roční hostování s opcí, záložník Daniel Holzer do uherskohradišťského klubu přestupuje.

Útočník Ondřej Šašinka se vrací do klubu, v němž už působil. Na podzim roku 2019 zde nastřílel 5 gólů. "Věřili jsme, že na tuto úspěšnost v Baníku naváže. Moc o to stál, snažil se, to mu nelze upřít. Ale takový je fotbal, i on si svůj návrat do Baníku představoval asi jinak," řekl Alois Grussmann, sportovní ředitel Baníku. "Hostování v prostředí, kde to zná a kde se mu dařilo, je nejlepší variantou pro všechny zainteresované strany. Dobrou zkušeností pro něj budou i pohárové zápasy, které Ondru na Slovácku čekají. Přeji mu, ať se mu daří," dodal Alois Grussmann.

Stejným směrem jako Ondřej Šašinka míří také Daniel Holzer. S tím rozdílem, že u něj se jedná o přestup. "Slovácko projevilo o Dana stejně eminentní zájem jako o Ondru Šašinku. S klubem jsme se bez problémů dohodli na Danově přestupu, u nás je na jeho postu konkurence, do přípravy Baníku se navíc bude vracet i Denis Granečný, takže i Danovi přestup určitě prospěje. Také jemu přeji v novém působišti mnoho štěstí. Za vše, co v Baníku odvedl, mu děkujeme," podotkl Alois Grussmann.

 

19
David
Lischka
28
Filip
Kubala
15
Patrick
Kpozo
24
Jan
Juroška
5
Jiří
Boula
6
Daniel
Tetour
70
David
Fadairo
11
Eldar
Šehić
4
Robert
Mišković
9
David
Buchta
21
Jiří
Klíma
77
Gigli
Ndefe
30
Jiří
Letáček
37
Matej
Madleňák
10
Matěj
Šín
12
Tomáš
Rigo
35
Jakub
Markovič
32
Paixao da Silva
Ewerton
29
Ladislav
Takács
17
Michal
Frydrych
7
Karel
Pojezný
99
Ladislav
Almási
1
Martin
Hrubý
22
Filip
Kaloč
13
Samuel
Grygar
26
Filip
Blažek
20
Abdullahi
Tanko