pá 28.8.2020
A-tým

Ondřej Chvěja: premiéra jako hrom

Návrat se vší parádou! Ondřej Chvěja se po sérii hostování vrátil v létě do mateřského klubu a po vydařené letní přípravě si ho trenér Luboš Kozel nechal v kádru. Dvaadvacetiletý záložník dnes ve druhé půli vyběhl ke své prvoligové premiéře, a co víc, přizdobil ji vyrovnávacím gólem na 2:2.

O premiéře ve FORTUNA:LIZE

Jsem za to rád, hlavně že to pomohlo k bodu, i když jsme chtěli víc. Myslím, že jsme hodně chtěli a bylo to i ve druhém poločase vidět. Hnali jsme se pořád i za stavu 2:2 do útoku. Chtěli jsme vyhrát a věřil jsem, že ještě jeden gól dáme.

O gólové trefě

Dostal jsem od Tetyho (Daniela Tetoura) do středu hřiště. Už jsem věděl, že se chci dostat ke střele. Naštěstí to bylo tečované do protipohybu gólmana. Přál jsem si hodně při debutu skórovat. A splnilo se mi to. Rozhodčí to sice řešili na videu, ale z mého pohledu to byl jasný gól. Já jsem nepochyboval, že to uznají.

O pokynech trenéra

Říkal mi, abych hrál jako v přípravě, abych se to pokusil oživit, přebíhal nahoru, doplňoval to. Snad se mi to podařilo. Jsem rád za ten gól, že jsem mohl pomoci klukům aspoň k tomu bodu.

O návratu do Baníku

Snažil jsem se celou dobu, abych se svými výkony dostal zpátky. Teď jsem tady a je to skvělý pocit hrát zase před těmi fanoušky, v takové atmosféře. Mám z toho radost a budu se snažit, abych byl týmu co nejvíce platný.

32
Lukáš
Budínský
5
Adam
Jánoš
23
Jaroslav
Svozil
25
Jiří
Fleišman
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
16
Jan
Laštůvka
8
Jaroslav
Harušťák
6
Daniel
Tetour
7
Ondřej
Chvěja
66
Denis
Granečný
30
Viktor
Budinský
22
Filip
Kaloč
21
Jiří
Klíma
13
Roman
Potočný
20
Jakub
Pokorný
12
Radovan
Murin
24
Jan
Juroška
99
Ladislav
Almási
4
Yira
Sor
33
Ondřej
Kukučka
11
Nemanja
Kuzmanović
17
Muhammed
Sanneh
9
David
Buchta
19
David
Lischka
77
Gigli
Ndefe