út 29.12.2020
A-tým

Oba odložené zápasy čekají Baník už v lednu

Baníkovce čeká hodně östrý začátek jarní části. Oba odložené zápasy proti Liberci a Slovácku odehraje hned v lednu a během dvou týdnů dnů tak svěřenci Luboše Kozla budou muset zvládnout porci pěti utkání.

Baník dohrává zápasy, které mu v listopadu odložila kvůli výskytu onemocnění covid-19 krajská hygienická stanice. Proti Slovácku nastoupí na Městském stadionu v Ostravě ve středu 20. ledna od 16:00, s Libercem změří své síly o týden později 27. ledna také od 16:00.

Celou druhou polovinu ledna tak mužstvo absolvuje v rytmu středa – neděle.

0
Matěj
Chaluš
0
Martin
Jedlička
0
Michal
Frydrych
0
David
Planka
0
Dennis
Owusu
0
Michal
Kohút
0
Viktor
Budinský
0
Karel
Pojezný
0
David
Látal
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Abdallah
Gning
0
Filip
Šancl
0
Filip
Kubala
0
Matúš
Rusnák
0
Artur
Musák
0
Marek
Havran
0
Jakub
Pira
0
Samuel
Grygar
0
David
Buchta
0
Martin
Hrubý
0
Pablo
Ortiz
0
Daniel
Holzer
0
Jiří
Boula
0
Václav
Jurečka