út 2.3.2021
A-tým

Nový kouč už vede přípravu

Nový realizační tým se chopil práce. Ondřej Smetana se svými asistenty v úterý dopoledne vyvezl mužstvo na přírodní trávu v areálu Unie Hlubina a v příjemném skoro jarním počasí zahájil přípravu na nedělní zápas v Edenu.

„První dojem mám dobrý. Věnovali jsem se hodně zakončení, především práci na posledních dvaceti, třiceti metrech, a to i takovou soutěživou formou. Kluci měli chuť, byla tam energie, teď aby nám to samozřejmě vydrželo,“ pronesl po tréninku Ondřej Smetana, kterému v procesu pomáhali asistenti Václav Daněk, Ivo Staš, Jan Baránek mladší, Vít Baránek a také kondiční trenéři Aleš Buzek a Dominik Špavelko.

Pozitivem byl návrat některých marodů. Na pažitu se objevili Viktor Budinský, Dyjan Carlos de Azevedo, Jiří Fleišman nebo Ondřej Kukučka. Každý v jiné intenzitě, každý v jiném stupni rekonvalescence.

„Já už se cítím skoro stoprocentně,“ hlásil při závěrečném výklusu se svým nezaměnitelným úsměvem Viktor Budinský, který se po distorzi kotníku z tréninku na umělé trávě už zapojoval do brankářských cvičení.

Do kádru proti Slavii by se už někdo z marodů mohl vrátit. „Jako hráč si teď v naší lize nemůžete přát asi víc než si zahrát proti Slavii. Já bych se na místě kluků na takový zápas strašně těšil a věřím, že i oni to tak vnímají,“ doplnil Ondřej Smetana.

Fotogalerie

11
Nemanja
Kuzmanovič
13
Ondřej
Kukučka
24
Jan
Juroška
22
Filip
Kaloč
25
Jiří
Fleišman
14
Pepe
Mena
7
Martin
Fillo
17
Muhammed
Sanneh
21
Daniel
Holzer
16
Jan
Laštůvka
8
Jakub
Drozd
1
Radovan
Murin
15
Patrizio
Stronati
23
Jaroslav
Svozil
31
Ondřej
Šašinka
77
Gigli
Ndefe
5
Adam
Jánoš
9
David
Buchta
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
18
Tomáš
Zajíc
20
Jakub
Pokorný
6
Daniel
Tetour
30
Viktor
Budinský