po 21.5.2018
Aktuální zprávy

Nominace jednadvacítky: jedou Granečný i Helešic

Posledním ligovým zápasem proti Brnu sezona neskončí minimálně dvěma hráčům Baníku. Na týdenní červnové soustředění české reprezentační jednadvacítky do rakouského Kaprunu byli vybráni i Denis Granečný a Matěj Helešic, jejichž tým se pod Alpami navíc utká ve dvou přípravných zápasech i s domácí reprezentací.

V dnešních nominacích na nejbližší reprezentační termín se objevilo i jméno záložníka Roberta Hrubého, kterého kouč Karel Jarolím zařadil mezi náhradníky na soustředění v Rakousku a přípravné zápasy s Austrálií a Nigérií.

0
Jakub
Pira
0
Pablo
Ortiz
0
Michal
Kohút
0
Artur
Musák
0
Daniel
Holzer
0
Marek
Havran
0
Dennis
Owusu
0
Samuel
Grygar
0
Václav
Jurečka
0
Matúš
Rusnák
0
David
Buchta
0
Abdallah
Gning
0
Filip
Kubala
0
Karel
Pojezný
0
Viktor
Budinský
0
Michal
Frydrych
0
Matěj
Chaluš
0
David
Planka
0
David
Látal
0
Martin
Hrubý
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Filip
Šancl
0
Jiří
Boula
0
Martin
Jedlička