po 28.1.2019
A-tým

Na baníkovce v Turecku vysvitlo slunce

Antálye se po deštivých dnech konečně probudila do azurového pondělí. Nebe nad pětihvězdičkovým resortem Kamelya Selin se vybarvilo do modra a teploty, které se na slunci šplhaly přes dvacítku, hráče ihned vylákaly k moři.

Tým dnes měl po nedělním utkání s FK Lvov volné dopoledne, drtivá většina hráčů ale krásného počasí využila k aktivní regeneraci sil. Největší část vyrazila s míčem k moři a na písku si zahrála bago nebo fotbálek na malé branky.

„Konečně slunce! Když se probudíte a venku nelije, hned se vstává lépe. Kež by to takhle vydrželo aspoň do pátku,“ usmíval se Nemanja Kuzmanovič.

Antálye se letos potýká s extrémní nepřízní počasí. Zatímco před rokem v této oblasti baníkovcům na soustředění ani nekáplo, letos trápí tureckou riviéru vlna dešťů.

„Letošní zima je zcela extrémní. Nikdo z místních tohle posledních třicet let nepamatuje. Stalo, že zaprší, den nebo dva, ale aby to trvalo už několik týdnů jako teď, to se opravdu nestalo dlouho,“ vysvětloval jeden z manažerů resortu.

K moři se už vydal i Martin Fillo, který o víkendu zápasil s nemocí. „Už to je mnohem lepší. Doufám, že v úterý se znovu zapojím do tréninku.“

99
Ladislav
Almási
25
Jiří
Fleišman
77
Gigli
Ndefe
20
Jakub
Pokorný
33
Ondřej
Kukučka
30
Viktor
Budinský
23
Jaroslav
Svozil
11
Nemanja
Kuzmanović
22
Filip
Kaloč
6
Daniel
Tetour
12
Radovan
Murin
32
Lukáš
Budínský
21
Jiří
Klíma
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
24
Jan
Juroška
8
Jaroslav
Harušťák
9
David
Buchta
16
Jan
Laštůvka