po 28.1.2019
A-tým

Na baníkovce v Turecku vysvitlo slunce

Antálye se po deštivých dnech konečně probudila do azurového pondělí. Nebe nad pětihvězdičkovým resortem Kamelya Selin se vybarvilo do modra a teploty, které se na slunci šplhaly přes dvacítku, hráče ihned vylákaly k moři.

Tým dnes měl po nedělním utkání s FK Lvov volné dopoledne, drtivá většina hráčů ale krásného počasí využila k aktivní regeneraci sil. Největší část vyrazila s míčem k moři a na písku si zahrála bago nebo fotbálek na malé branky.

„Konečně slunce! Když se probudíte a venku nelije, hned se vstává lépe. Kež by to takhle vydrželo aspoň do pátku,“ usmíval se Nemanja Kuzmanovič.

Antálye se letos potýká s extrémní nepřízní počasí. Zatímco před rokem v této oblasti baníkovcům na soustředění ani nekáplo, letos trápí tureckou riviéru vlna dešťů.

„Letošní zima je zcela extrémní. Nikdo z místních tohle posledních třicet let nepamatuje. Stalo, že zaprší, den nebo dva, ale aby to trvalo už několik týdnů jako teď, to se opravdu nestalo dlouho,“ vysvětloval jeden z manažerů resortu.

K moři se už vydal i Martin Fillo, který o víkendu zápasil s nemocí. „Už to je mnohem lepší. Doufám, že v úterý se znovu zapojím do tréninku.“

14
Petr
Jaroň
13
Daniel
Smékal
19
David
Lischka
23
Jaroslav
Svozil
16
Jan
Laštůvka
20
Jakub
Pokorný
21
Jiří
Klíma
7
Karel
Pojezný
99
Ladislav
Almási
22
Filip
Kaloč
33
Eldar
Šehić
5
Jiří
Boula
32
Lukáš
Budínský
17
Michal
Frydrych
25
Jiří
Fleišman
18
Robert
Mišković
1
Martin
Hrubý
24
Jan
Juroška
29
Ladislav
Takács
30
Jiří
Letáček
3
Muhammed
Sanneh
77
Gigli
Ndefe
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
11
Nemanja
Kuzmanović
4
Martin
Chlumecký
26
Muhamed
Tijani