FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Na Olomouc potřebujeme silného dvanáctého hráče, tým zaplatí vstupné fanouškům!!!

28.09.2015 | Tisková zpráva

S bojovnou náladou a maximální podporou celého klubu půjde náš tým do utkání 9. kola Synot ligy proti Olomouci, které na ostravském Městském stadionu začne v pátek 2. října ve 20:15. Pro úspěch v prestižním souboji potřebujeme silného dvanáctého hráče v podobě plného stadionu fanoušků, a proto právě hráči zvou všechny fanoušky na toto utkání za symbolickou cenu 1 Kč. Cítíme, že nyní nastává ta pravá chvíle mobilizovat síly všech, kterým na Baníku záleží a kteří chtějí dát najevo, že za klubem a jeho prvoligovým mužstvem stojí za všech okolností.

Věříme, že pozvání ze strany našeho mužstva, které má před sebou náročné bitvy v ligové soutěži, bude pro fanoušky tím nejlepším motivačním faktorem. Za jednu korunu si mohou již od úterního rána vstupenky kupovat na obvyklých předprodejních místech i online. Po celý týden jsou otevřeny pobočky Ostravského informačního servisu s hlavní pobočkou v obchodním centru Nová Karolina, kde je možné kromě nákupu vstupenek také aktivovat naše věrnostní klubové karty #BANIKTEAM.

Od čtvrtka pak předprodej vstupenek poběží na infostánku v OC Futurum a v den utkání samozřejmě také na pokladnách Městského stadionu. „Víme, že se nám teď nedaří, ale proti Olomouci už to chceme zlomit, získat tři body a k tomu potřebujeme vaši podporu. Lístky si můžete pořídit za 1 korunu, my doplatíme zbytek, protože chceme, abyste nás podpořili v co největším počtu. Věříme, že společně se nám podaří uspět,“ říká kapitán našeho mužstva Jiří Pavlenka, který si stejně jako celý tým velice váží každého gesta podpory. Skvělým příkladem může být nedávné setkání s legendami našeho klubu Rostislavem Vojáčkem, Zdeňkem Šreinerem, Rostislavem Sionkem, Petrem Zajarošem a Luďkem Mikloškem, kteří přišli povzbudit své nástupce v dresu Baníku.

Jsme přesvědčeni o tom, že v projevech klubové věrnosti a oddanosti nezůstanou nikterak pozadu ani naši příznivci, kteří dlouhodobě tvoří velice početnou, pestrou a především velmi aktivní fanouškovskou základnu. Kromě příjemného pozvání v podobě symbolické ceny vstupného připravujeme ještě na pátek speciální bonus pro majitele permanentek a klubových karet #BANIKTEAM. Součástí fanouškovského servisu bude opět také výhodná doprava na utkání, kterou svezeme fanoušky z okolních měst až přímo k branám Městského stadionu. Podrobněji o všem budeme informovat v následujících dnech.

Je příznačné, že mobilizujeme síly celé baníkovské obce ve chvíli, kdy nás čeká velmi důležitý a těžký zápas se Sigmou Olomouc. Soupeřem, na jehož hřišti jsme na jaře roku 2014 sehráli nezapomenutelné střetnutí s úžasným obratem skóre z 0:2 na 3:2 v náš prospěch. Tehdy to byl pro náš klub rozhodující krok k záchraně prvoligové příslušnosti. Jakožto odhodlaní bojovníci věříme, že podobně se nám povede i tentokrát a že pátečním utkáním se už konečně odrazíme ode dna tabulky směrem k záchraně první fotbalové ligy pro celý ostravský region. Jen v těžkých dobách se ukáže skutečná síla, charakter a odhodlání všech hráčů i všech fanoušků.

(foto: Lukáš Ston)

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
B of B cars s.r.o.
FORTUNA
×
Dnes v 15:30 | A-tým
FC Viktoria Plzeň
FC Baník Ostrava