út 4.10.2022
Aktuální zprávy

Matěj Šín začal s tréninkem!

Velmi dobrá zpráva! Matěj Šín se vydává na cestu zpět do fotbalového světa. Osmnáctiletý hráč Baníku, jenž se potýkal se závažným onemocněním, už začal s tréninkem!

Je to zatím jen první opatrný krok a bude jich ještě na cestě k návratu zapotřebí hodně, nicméně je to krok velmi zásadní. "Matěj začal s tréninkem, absolvoval první zátěžové testy.  Opatrnost je samozřejmě nadále naprosto nezbytná a Matěj stále zůstává pro lékařským dozorem, nicméně je to signál, že vše zatím jde, jak má, a Matěj je a bude v pořádku. Má před sebou hodně práce, všichni věříme, že ji zvládne," řekl Luděk Mikloško, sportovní šéf Baníku Ostrava.

Mladý talent Baníku je rád, že svou cestu zpět na fotbalové hřiště započal. "Pro mě je to obrovské povzbuzení a motivace. Konečně můžu zase trénovat, i když zatím individuálně, a soustředit své myšlenky na fotbal," poznamenal mladý hráč Baníku, jenž cítil obrovskou podporu, jíž se mu dostávalo od jeho nejbližších, od přátel, klubu, hráčů a v neposlední řadě i fanoušků. 

"Všechny ty vzkazy jsem vnímal a chci všem lidem včetně fanoušků za tu podporu poděkovat. Dodávala mi sílu a chuť uzdravit se a zase se do toho všeho pustit. Věřím, že to všechno půjde a že se přiblíží ten den, kdy zase budu moct nazout kopačky a obléknout dres Baníku," vzkázal Matěj Šín.    

14
Petr
Jaroň
30
Jiří
Letáček
33
Eldar
Šehić
17
Michal
Frydrych
26
Muhamed
Tijani
1
Martin
Hrubý
18
Robert
Mišković
7
Karel
Pojezný
99
Ladislav
Almási
9
David
Buchta
3
Muhammed
Sanneh
29
Ladislav
Takács
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
5
Jiří
Boula
19
David
Lischka
13
Daniel
Smékal
25
Jiří
Fleišman
6
Daniel
Tetour
10
Matěj
Šín
24
Jan
Juroška
23
Jaroslav
Svozil
21
Jiří
Klíma
96
Eneo
Bitri
22
Filip
Kaloč