st 26.9.2018
A-tým

Martin Šindelář: Nebylo to lehké utkání

To podstatné splnili. Baníkovci přešli přes druholigový Sokolov do čtvrtého kola MOL Cupu, ale především po obrátce to na západě Čech nebylo snadné. „Domácí se chytili tím snížením do šatny, ale výsledek jsme udrželi a máme postup, což je hlavní,“ řekl po utkání Martin Šindelář, který v sokolovském Baníku působil v sezoně 2011/12.

Rozpomněl jste se v Sokolově ještě na své bývalé angažmá?

Samozřejmě jsem si na to vzpomněl. Začínal jsem tam s dospělým fotbalem, bylo to moje první angažmá mezi chlapama. Pár hráčů i lidí z klubu tam pořád je a potěšilo mě, že si taky pamatovali.

Vývoj zápasu vám hrál do not: po 24 minutách jste vedli 2:0.

Utkání jsme začali aktivně. Soupeře jsme zatlačili a z toho pramenily i dvě branky. Utkání jsme poté měli pod kontrolou. Bohužel jsme těsně před přestávkou dostali laciný gól po rychlé rozehrávce soupeře. Měli jsme to dvoubrankové vedení do přestávky udržet, pak by to asi bylo klidnější.

Kontaktní gól soupeři pomohl?

Ve druhé půli Sokolov po snížení ožil a tlačil se za vyrovnáním. Po centrovaných balonech měl pár závarů v naší šestnáctce. Naštěstí se nám vše podařilo ubránit nebo to chytil gólman. Nakonec jsme rádi, že jsme splnili cíl a postoupili, i když to hlavně ve druhé půlce nebylo jednoduché.

29
Ladislav
Takács
19
David
Lischka
30
Jiří
Letáček
0
Petr
Jaroň
3
Muhammed
Sanneh
26
Muhamed
Tijani
25
Jiří
Fleišman
5
Jiří
Boula
0
Petr
Jaroň
13
Daniel
Smékal
33
Eldar
Šehić
1
Martin
Hrubý
16
Jan
Laštůvka
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
17
Michal
Frydrych
23
Jaroslav
Svozil
11
Nemanja
Kuzmanović
22
Filip
Kaloč
21
Jiří
Klíma
7
Karel
Pojezný
77
Gigli
Ndefe
99
Ladislav
Almási
18
Robert
Mišković