st 12.12.2018
A-tým

Martin Šindelář: Chceme končit vítězstvím

Utkání proti Sigmě jsou pro něj tradičně pikantnější, tentokrát však není jisté, zda bývalý olomoucký hráč Martin Šindelář do posledního zápasu roku bude moct nastoupit. „Uvidíme, co mi zdraví dovolí,“ řekl sedmadvacetiletý stoper, který od Příbrami laboruje se zraněním.

Proti Olomouci v barvách Baníku nastoupil od svého loňského příchodu třikrát: zažil triumfální výhru 4:1 na Andrově stadionu, domácí remízu 1:1 i jarní porážku 0:1 na Hané.

„Vždycky to bude jiné v tom, že tam ty kluky skoro všechny znám a z Olomouce pocházím. Ale jinak je to zápas jako každý jiný a připravuji se na něj pokaždé úplně stejně jako na všechny ostatní. Každý se mě na to vždycky zeptá, ale jinak je to utkání jako každé jiné krom toho, že jsem tam hrával,“ usmál se syn někdejšího olomouckého útočníka Radka Šindeláře.

Předposlední zápas v Příbrami nedohrál a minulou sobotu proti Bohemians 1905 nastoupit pro zranění nemohl. „Ať budu hrát, nebo ne, věřím, že to zvládneme. Sezonu jsme začali vítězně a vítězně bychom chtěli skončit i podzimní část. Máme třiatřicet bodů, což je parádní, když si vezmete, že loni tou dobou jsme měli bodů dvanáct. Nemusíme se ničím stresovat a můžeme do toho zápasu jít s klidnou hlavou,“ dodal Martin Šindelář.

6
Daniel
Tetour
17
Michal
Frydrych
77
Gigli
Ndefe
16
Jan
Laštůvka
25
Jiří
Fleišman
1
Martin
Hrubý
29
Ladislav
Takács
9
David
Buchta
22
Filip
Kaloč
33
Eldar
Šehić
18
Robert
Mišković
21
Jiří
Klíma
3
Muhammed
Sanneh
99
Ladislav
Almási
0
Petr
Jaroň
0
Petr
Jaroň
5
Jiří
Boula
7
Karel
Pojezný
19
David
Lischka
26
Muhamed
Tijani
30
Jiří
Letáček
23
Jaroslav
Svozil
13
Daniel
Smékal
11
Nemanja
Kuzmanović