ne 15.12.2019
A-tým

Martin Fillo: Remíza tomu zápasu sluší

Vyrovnaný zápas, dělba bodů. Baník ani podeváté za sebou na Městském stadionu neprohrál a podzimní část sezony ukončil remízou 0:0 se Spartou. Přezimuje tak na sedmém místě s 31 body. “Bodové rozestupy jsou tak těsné, že pořád máme šanci pomýšlet na vysoké umístění,” řekl Martin Fillo.

O průběhu zápasu

Myslím, že bod se Spartou není žádná tragédie. Samozřejmě jsme chtěli vyhrát a Spartu přeskočit, ale my jsme ty body poztráceli jinde. My jsme zbytečně ztratili s Olomoucí, kdy jsme dostali gól v závěru, nebo s Opavou, kdy jsme hráli polovinu zápasu o desíti. Bylo to vyrovnané, bojovné utkání. Sparta měla více střel, ale bod tomu zápasu sluší a musíme ho brát.

O hře na tři stopery

Tohle rozestavení občas praktikujeme a proti Slavii v poháru nám to tak vyšlo. Trenér se tak rozhodl a proti těm lepším soupeřům to není špatné tak hrát. Alespoň my na krajích můžeme napadat vysoko a získávat míče trochu výše, ale dneska bohužel jsme nedokázali vstřelit branku.

O umístění po podzimu

Mrzí, že jsme neskočili do šestky, ale bodové rozestupy jsou tak těsné, že pořád máme šanci pomýšlet na vysoké umístění. Budeme se rvát dál a doufám, že skončíme výše. Zvládnete dva, tři zápasy a jste v tabulce úplně jinde. Jak říkám, mrzet nás musejí ty zápasy s Opavou a Olomoucí. Ale dneska se nemáme za co stydět.

24
Jan
Juroška
8
Jaroslav
Harušťák
17
Muhammed
Sanneh
21
Jiří
Klíma
9
David
Buchta
4
Yira
Sor
11
Nemanja
Kuzmanović
20
Jakub
Pokorný
6
Daniel
Tetour
23
Jaroslav
Svozil
30
Viktor
Budinský
19
David
Lischka
13
Roman
Potočný
5
Adam
Jánoš
33
Ondřej
Kukučka
66
Denis
Granečný
32
Lukáš
Budínský
99
Ladislav
Almási
16
Jan
Laštůvka
77
Gigli
Ndefe
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
25
Jiří
Fleišman
12
Radovan
Murin
7
Ondřej
Chvěja
22
Filip
Kaloč