ne 22.9.2019
A-tým

Martin Fillo: Hraje se na góly

Šancí nemálo, gól žádný. Baník bohužel neprolomil prokletí mladoboleslavského stadionu, domácím podlehl 0:2. „Hraje se na góly. My jsme naše šance bohužel neproměnili,“ řekl Martin Fillo.

O utkání

Byl to ofenzivní fotbal. Boleslav i my měli spoustu situací, ze kterých se dalo skórovat. My jsme ten gól nedali, oni skórovali dvakrát na začátcích obou poločasů po našich chybách a jedeme domů bez bodů.

O druhém gólu

Tam to byla moje chyba. Chtěl jsem tu situaci hrát a řešit fotbalově. Raději jsem to měl kopnout do pryč, prostě to beru na sebe. Mrzí mě to.

O produktivitě

Myslím, že jsme měli poměrně dost situací, ze kterých se dalo skórovat. Hlavně ve druhém poločase tam byly, troufám si říct, super vyložené šance. Navíc neuznaný gól po asi dost hraničním ofsajdu, ale to nemohu ze své pozice posoudit. Od toho tam jsou rozhodčí. Hraje se na góly, my žádný nedali, je podržel gólman.

21
Michal
Kohút
11
David
Látal
9
David
Buchta
17
Michal
Frydrych
6
Karel
Pojezný
66
Matúš
Rusnák
55
Artur
Musák
25
Dennis
Owusu
41
Mikuláš
Kubný
95
Daniel
Holzer
22
Tomáš
Zlatohlávek
28
Filip
Kubala
31
Alexander
Munksgaard
2
Marek
Havran
4
Christ
Tiéhi
30
Dominik
Holec
8
Christian
Frýdek
77
Ladislav
Almási
19
David
Lischka
44
Eldar
Šehić
5
Jiří
Boula
29
Jakub
Pira
1
Viktor
Budinský
15
Patrick
Kpozo
18
David
Planka
37
Matěj
Chaluš
20
Srdjan
Plavšić
80
Ondřej
Kričfaluši