po 8.2.2021
A-tým

MOL Cup se znovu odkládá

Nepříznivé klimatické podmínky si vynutily už třetí odklad pohárového utkání mezi Baníkem a druholigovým Třincem. Duel, který se měl hrát v úterý od 14:00 na ostravském Městském stadionu, byl přesunut na 23. února.

Sever Moravy a Slezsko jsou od nedělních vydatných sněhových a dešťových srážek pod vrstvou zmrzlého sněhu, s níž si neví rady ani vyhřívací systémy. Rozhodčí po pondělní dopolední obhlídce hrací plochy doporučili zápas přeložit na jiný termín, na němž oba kluby rychle našly shodu - bude jím úterý 23. února od 14:00 znovu Městský stadion v Ostravě.

0
Marek
Havran
0
Matěj
Chaluš
0
Filip
Šancl
0
Artur
Musák
0
Václav
Jurečka
0
Martin
Jedlička
0
Jakub
Pira
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Kubala
0
David
Planka
0
Jiří
Boula
0
Samuel
Grygar
0
David
Buchta
0
Michal
Kohút
0
Karel
Pojezný
0
David
Látal
0
Abdallah
Gning
0
Dennis
Owusu
0
Martin
Hrubý
0
Michal
Frydrych
0
Matúš
Rusnák
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Pablo
Ortiz
0
Viktor
Budinský