po 13.11.2017
A-tým

MOL Cup se bude losovat příští úterý

Příští úterý se Baník dozví jméno svého soka, se kterým svede čtvrtfinálový souboj v MOL Cupu. Losování proběhne 21. listopadu v pravé poledne v Praze a opět ho přímým přenosem bude od 12 hodin vysílat Česká televize.

Na baníkovce čeká jeden ze čtyřlístku Slavia, Zlín, Mladá Boleslav, Jablonec. O tom, který z dvojice nastoupí v domácím prostředí, rozhodne čistě pořadí, v jakém budou týmy v každém z párů vytaženy – první automaticky hraje doma.

Úředním termínem čtvrtfinále poháru je středa 28. února. Baník se podívá do jarní fáze MOL Cupu po šesti letech.

0
Václav
Jurečka
0
Martin
Hrubý
0
Martin
Jedlička
0
Artur
Musák
0
David
Látal
0
Abdallah
Gning
0
Jiří
Boula
0
Matěj
Chaluš
0
Matúš
Rusnák
0
Karel
Pojezný
0
Michal
Kohút
0
Filip
Kubala
0
David
Planka
0
Dennis
Owusu
0
Samuel
Grygar
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Daniel
Holzer
0
Jakub
Pira
0
Pablo
Ortiz
0
David
Buchta
0
Michal
Frydrych
0
Viktor
Budinský
0
Marek
Havran
0
Filip
Šancl