po 1.2.2021
A-tým

MOL Cup s Třincem 9. února

Baník zná termín utkání 3. kola MOL Cupu proti Třinci. Zápas, který se měl hrát nejprve dle úředního termínu 30. září, pak po dohodě klubů 14. listopadu, se nakonec bude hrát 9. února ve 14 hodin. Kromě původního termínu se změnilo také pořadatelství. Utkání se bude hrát na Městském stadionu Ostrava.

Vzhledem k tomu, že Třinec nedisponuje vyhřívanou hrací plochou, kluby se dohodly na změně pořadatelství. Hrát se tedy bude ve Vítkovicích, kam přijede aktuálně 11. tým Fortuna národní ligy pod vedením trenéra Františka Straky. Ačkoliv má Třinec v letošním ročníku MOL Cupu na kontě již dva postupy, sehraje Strakův výběr v této sezoně teprve své první pohárové utkání. Oba předchozí duely, jak ve Slavičíně, tak také v Hlučíně byly totiž kontumovány právě ve prospěch Třince.

Baník do třetího kola domácího poháru postoupil po předchozím triumfu 4:0 na půdě divizního Frenštátu.

0
Viktor
Budinský
0
David
Buchta
0
Pablo
Ortiz
0
Matěj
Chaluš
0
Marek
Havran
0
Matúš
Rusnák
0
Dennis
Owusu
0
Abdallah
Gning
0
Daniel
Holzer
0
David
Látal
0
Filip
Šancl
0
Jiří
Boula
0
Artur
Musák
0
Filip
Kubala
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Samuel
Grygar
0
Jakub
Pira
0
David
Planka
0
Martin
Jedlička
0
Michal
Frydrych
0
Karel
Pojezný
0
Michal
Kohút
0
Václav
Jurečka
0
Martin
Hrubý