pá 26.8.2022
Aktuální zprávy

MOL Cup: Baník míří do Kroměříže

Na půdě třetiligové Hanácké Slavie Kroměříž rozehraje Baník své sezonní účinkování v MOL Cupu. Rozhodl o tom páteční los. Úředním termínem je 14. září, datum zápasu se však ještě může změnit.

Do známého prostředí vyrazí Baník za soupeřem pro 2. kolo letošního ročníku MOL Cupu. Kroměříž je místem, v němž Baník v minulosti několikrát trávil soustředění a hrál přípravná utkání, B-tým Baníku zajíždí do Kroměříže k zápasům MSFL. S týmem, který aktuálně vévodí tabulce MSFL, nyní poměří síly ligové áčko Baníku. Rozhodl o tom bývalý reprezentační kanonýr Jan Koller, jenž baníkovský míček vytáhl z osudí.

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Samuel
Grygar
0
Abdallah
Gning
0
Jiří
Boula
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Pablo
Ortiz
0
Matěj
Chaluš
0
Václav
Jurečka
0
Michal
Frydrych
0
Martin
Jedlička
0
Daniel
Holzer
0
David
Látal
0
David
Buchta
0
Michal
Kohút
0
Marek
Havran
0
Viktor
Budinský
0
Matúš
Rusnák
0
Artur
Musák
0
Dennis
Owusu
0
Karel
Pojezný
0
David
Planka
0
Jakub
Pira
0
Filip
Šancl
0
Martin
Hrubý
0
Filip
Kubala