pá 26.8.2022
Aktuální zprávy

MOL Cup: Baník míří do Kroměříže

Na půdě třetiligové Hanácké Slavie Kroměříž rozehraje Baník své sezonní účinkování v MOL Cupu. Rozhodl o tom páteční los. Úředním termínem je 14. září, datum zápasu se však ještě může změnit.

Do známého prostředí vyrazí Baník za soupeřem pro 2. kolo letošního ročníku MOL Cupu. Kroměříž je místem, v němž Baník v minulosti několikrát trávil soustředění a hrál přípravná utkání, B-tým Baníku zajíždí do Kroměříže k zápasům MSFL. S týmem, který aktuálně vévodí tabulce MSFL, nyní poměří síly ligové áčko Baníku. Rozhodl o tom bývalý reprezentační kanonýr Jan Koller, jenž baníkovský míček vytáhl z osudí.

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Martin
Hrubý
0
Václav
Jurečka
0
Jiří
Boula
0
Filip
Šancl
0
Martin
Jedlička
0
David
Planka
0
Pablo
Ortiz
0
Michal
Kohút
0
Daniel
Holzer
0
Jakub
Pira
0
Samuel
Grygar
0
Michal
Frydrych
0
David
Látal
0
Marek
Havran
0
Matúš
Rusnák
0
Artur
Musák
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Matěj
Chaluš
0
Abdallah
Gning
0
Dennis
Owusu
0
Viktor
Budinský
0
David
Buchta
0
Karel
Pojezný
0
Filip
Kubala