út 16.10.2018
A-tým

MOL Cup: Baník je v koši nenasazených týmů

Šestnáct účastníků osmifinále MOL Cupu se v pátek spáruje do osmi dvojic. Baník byl na základě umístění v uplynulé ligové sezoně zařazen mezi nenasazené týmy a může tak narazit i na některý z českých top klubů. Losování bude v pátek od 12:40 hodin ze sídla asociace na Strahově vysílat v přímém přenosu ČT sport.

V osmifinále už odpadá rozdělení na licenční a nelicenční kluby. Účastníci jsou rozděleni do dvou košů podle úrovně soutěže v probíhajícím ročníku a podle umístění v mistrovských soutěžích v předcházejícím ročníku. Osm nenasazených bude losováno proti osmi nasazeným. Pořadatel utkání je určen bez ohledu na to zda, jde o licenční nebo nelicenční klub i bez ohledu na nasazení.

Nasazené týmy: Plzeň, Slavia, Jablonec, Olomouc, Sparta, Liberec, Bohemians 1905, Teplice

Nenasazené týmy: Baník, Zlín, Dukla, Příbram, Chrudim, Slovácko, Karviná, Opava

0
Marek
Havran
0
David
Buchta
0
Karel
Pojezný
0
Martin
Hrubý
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
David
Planka
0
Filip
Kubala
0
Abdallah
Gning
0
Martin
Jedlička
0
Pablo
Ortiz
0
Jiří
Boula
0
Artur
Musák
0
Filip
Šancl
0
Matúš
Rusnák
0
Michal
Kohút
0
Václav
Jurečka
0
Jakub
Pira
0
Michal
Frydrych
0
Daniel
Holzer
0
Matěj
Chaluš
0
Samuel
Grygar
0
Dennis
Owusu
0
David
Látal
0
Viktor
Budinský