čt 25.2.2021
Aktuální zprávy

MOL Česká republika novým partnerem Baníku!

Dobrá a důležitá zpráva pro Baník a všechny jeho fanoušky. Novým významným partnerem FC Baník Ostrava se stává společnost MOL Česká republika. Obě strany se v minulých dnech dohodly na uzavření spolupráce.

Logo sponzora MOL mohli fanoušci Baníku prostřednictvím televizního přenosu poprvé vidět na reklamních nosičích při utkání s Jabloncem v neděli 14. února.

MOL Česká republika, provozovatel druhé největší sítě čerpacích stanic v tuzemsku, se kontraktem s ostravským klubem připojuje k partnerům jako Puma, Radegast, Solaris nebo MM Reality. „Jsme rádi, že se společnost MOL rozhodla spojit se značkou FC Baník Ostrava. Obě naše značky spojuje vytrvalost, energický a ambiciózní přístup, a věřím, že se tak bude jednat o přínosné partnerství pro obě dvě strany,“ uvedl Michal Bělák, výkonný ředitel FC Baník Ostrava.

MOL se podpoře českého sportu věnuje dlouhodobě. Za dobu svého působení v Česku podporoval již ženskou házenkářskou MOL Ligu, tým ERA Basketball Nymburk, rally tým Vančík Motorsport nebo tenistku Karolínu Plíškovou. MOL však ani ve fotbale není nováčkem – již pátým rokem spolupracuje s Fotbalovou asociací ČR jako titulární partner MOL Cup. „Od počátku působení značky MOL v Česku se angažujeme jako sponzor českého sportu; týmů i jednotlivců. Chceme pomoci sportovcům a týmům růst a neustále se zlepšovat – stejně jako se o to snažíme my v MOL. Partnerství s Baníkem do naší strategie skvěle zapadá,“ říká Richard Austen, generální ředitel MOL Česká republika. 

5
Adam
Jánoš
25
Jiří
Fleišman
7
Martin
Fillo
23
Jaroslav
Svozil
16
Jan
Laštůvka
21
Daniel
Holzer
6
Daniel
Tetour
20
Jakub
Pokorný
1
Radovan
Murin
24
Jan
Juroška
13
Ondřej
Kukučka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
8
Jakub
Drozd
77
Gigli
Ndefe
14
Pepe
Mena
31
Ondřej
Šašinka
30
Viktor
Budinský
18
Tomáš
Zajíc
11
Nemanja
Kuzmanovič
22
Filip
Kaloč
17
Muhammed
Sanneh
15
Patrizio
Stronati
9
David
Buchta