pá 4.8.2017
A-tým

Lukáš Pazdera podepsal na Bazalech!

Na Slavii už i s Lukášem Pazderou! Baník se v pátek v pravé poledne definitivně dohodl se Zlínem na přestupu třicetiletého pravého beka, který na Bazalech podepsal smlouvu na dva a půl roku.

Mediálně propíraný přestup je u konce. Vyvrcholil dohodou mezi kluby, na jejímž základě se dosavadní zlínský kapitán stěhuje do Ostravy.

„Povedlo se nám dosáhnout shody se Zlínem. Tím pádem se Lukáš stává naším hráčem a ještě dnes, doufáme, stihneme zaregistrovat jeho novou hráčskou smlouvu tak, aby byl připraven už k nedělnímu utkání proti Slavii. Je to administrativní proces, tak uvidíme, jestli to časově zvládneme,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Zlínský odchovanec se teprve ve 30 letech podívá na jinou fotbalovou adresu. Za tým z Baťova města odehrál celou dosavadní kariéru a jako kapitán ho v uplynulé sezoně dovedl k triumfu v domácím MOL Cupu a přímému postupu do Evropské ligy.

„Ve Zlíně jsem na profesionální úrovni hrál dvanáct let a cítil jsem, že by nebylo od věci zkusit i něco jiného. Baník je klub s obrovskou tradicí, díky fanouškům je to v podstatě fenomén na české scéně. Nechci říct, že to bylo lehké rozhodování, ale i tohle hrálo velkou váhu. Zájem Baníku byl opravdu velký a já se na to těším,“ řekl Lukáš Pazdera těsně po parafování kontraktu.

0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Abdallah
Gning
0
David
Látal
0
Matěj
Chaluš
0
Pablo
Ortiz
0
David
Buchta
0
Michal
Frydrych
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Šancl
0
Martin
Hrubý
0
Václav
Jurečka
0
Martin
Jedlička
0
Jakub
Pira
0
Viktor
Budinský
0
Karel
Pojezný
0
David
Planka
0
Dennis
Owusu
0
Matúš
Rusnák
0
Jiří
Boula
0
Samuel
Grygar
0
Filip
Kubala
0
Artur
Musák
0
Marek
Havran
0
Michal
Kohút