FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Lístky do Sokolova se dají koupit i na místě

03.11.2016 | Redakce

Vstupenky na sobotní utkání Baníku v Sokolově se dají koupit přímo před utkáním na stadionu. Pokladny se otevřou v 9:00. Na Bazalech současně stále probíhá i předprodej lístků.

Podle informací sokolovského klubu by mělo v sobotu ráno jít do prodeje minimálně 400 lístků určených do sektoru hostujících fanoušků, plus zbytek z 200 vstupenek, které byly v předprodeji v Ostravě. Západočeský klub bere zápas dvou Baníků jako vrchol podzimu a i k hostujícím fanouškům se staví velice vstřícně.

„Sledovali jsme vystupování a chování fanoušků Ostravy při jejich výjezdech a až na nepatrné výjimky proběhlo vše bez problémů. Převažovala sportovní podpora svého týmu. Věříme, že i na našem stadionu zavládne pozitivní atmosféra. K utkání přistupujeme v přátelském duchu, rozhodně není naším záměrem využít represi či zásahu policejních složek. Nechceme všechny fanoušky Baníku Ostrava omezovat, proto budou vpuštěni i mimo sektor hostů. Nicméně v případě nerespektování pokynů pořadatelů budou vykázáni do jejich sektoru,“ uvedl Baník Sokolov v předzápasovém komuniké.

Vstup do sektoru hostů bude možný pouze po cyklostezce směrem od parkoviště pro hosty (viz mapka). Vstup do tohoto sektoru nebude z jiných směrů umožněn.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
B of B cars s.r.o.
FORTUNA