FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Liga až do Vánoc, pak už od 16. ledna

18.11.2020 | Tisková zpráva

Ligové grémium formou „per rollam“ rozhodlo o nové podobě termínové listiny FORTUNA:LIGY. Náhradou za měsíční nucenou výluku se bude nejvyšší soutěž hrát v prosinci až do vánočních svátků a do konce kalendářního roku by se mělo nakonec stihnout sehrát čtrnáct ligových kol. Pořadí jednotlivých kol zůstane zachované podle původního rozlosování.

Jedno okno nabídl přerušený MOL Cup, pro jehož třetí kolo byla v původní listině vyhrazena středa 16. prosince. Poslední zápasy FORTUNA:LIGY v letošním kalendářním roce se odehrají těsně před vánočními svátky ve středu 23. prosince. 

Členské kluby si díky nové termínové listině odsouhlasily zkrácení zimního přípravného období. Posunutí jarní části není možné s ohledem na plánované EURO a jarní část nejvyšší soutěže se proto znovu rozběhne po necelých čtyřech týdnech patnáctým kolem již 16. ledna 2021. I přes urychlený start jara musela být do programu vložena jedna středa.

Aktualizovaný rozpis zápasů Baníku, který se bude vždy finalizovat ještě v závislosti na televizní přenosy, najdete v sekci zápasy.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA