st 23.3.2022
A-tým

Ladislav Takács už trénuje naplno

Dobrá zpráva. Ladislav Takács už trénuje naplno s týmem. Koleno drží a vše by tedy konečně mělo směřovat k tomu, aby byl urostlý defenzivní univerzál v nejbližší možné době připraven nastoupit do utkání.

„Bylo to hodně dlouhé čekání. Nejdřív zranění, tří měsíce pauza, pak návrat a další zranění. A zse tři měsíce pauza,“ shrnul pětadvacetiletý hráč, jenž je v Baníku na hostování ze Slavie s možností opce, zdravotní patálie, které ho v posledních měsících provázejí. „Doufám, že už se to nebude opakovat a že už brzy budu moci být prospěšný týmu. Mám z toho, že už jsem s klukama na hřišti, radost,“ svěřil se po středečním náročném tréninku. Pot se z něj jen řinul. „Vybral jsem si pro začátek období reprezentační pauzy, kdy jsou ty tréninky takové náročnější, takže je to pro ma takový křest ohněm, jestli to vydržím, usmíval se Ladislav Takács.

Koleno drží. „V úterý jsme měli na tréninku malé hry, zapojil jsem se do nich a drží to. Všechno jde zatím podle plánu,“ dodal Ladislav Takács.

Kdy jej tedy trenér Ondřej Smetana bude moci nominovat do utkání? „Uvidíme. Chceme, aby to bylo co nejdřív. Budeme mu zátěž dávkovat tak, abychom jej v co možná nejkratším termínu stoprocentně připravili. Uvidíme, jak zareaguje koleno. To je kloub, do kterého nikdo nevidí,“ nastínil alespoň částečně Jan Baránek, asistent Ondřeje Smetany. 

19
David
Lischka
15
Patrick
Kpozo
9
David
Buchta
22
Filip
Kaloč
24
Jan
Juroška
21
Jiří
Klíma
13
Samuel
Grygar
29
Ladislav
Takács
70
David
Fadairo
5
Jiří
Boula
17
Michal
Frydrych
20
Abdullahi
Tanko
30
Jiří
Letáček
77
Gigli
Ndefe
12
Tomáš
Rigo
99
Ladislav
Almási
35
Jakub
Markovič
4
Robert
Mišković
6
Daniel
Tetour
10
Matěj
Šín
11
Eldar
Šehić
32
Paixao da Silva
Ewerton
26
Filip
Blažek
28
Filip
Kubala
37
Matej
Madleňák
7
Karel
Pojezný
1
Martin
Hrubý