st 23.3.2022
A-tým

Ladislav Takács už trénuje naplno

Dobrá zpráva. Ladislav Takács už trénuje naplno s týmem. Koleno drží a vše by tedy konečně mělo směřovat k tomu, aby byl urostlý defenzivní univerzál v nejbližší možné době připraven nastoupit do utkání.

„Bylo to hodně dlouhé čekání. Nejdřív zranění, tří měsíce pauza, pak návrat a další zranění. A zse tři měsíce pauza,“ shrnul pětadvacetiletý hráč, jenž je v Baníku na hostování ze Slavie s možností opce, zdravotní patálie, které ho v posledních měsících provázejí. „Doufám, že už se to nebude opakovat a že už brzy budu moci být prospěšný týmu. Mám z toho, že už jsem s klukama na hřišti, radost,“ svěřil se po středečním náročném tréninku. Pot se z něj jen řinul. „Vybral jsem si pro začátek období reprezentační pauzy, kdy jsou ty tréninky takové náročnější, takže je to pro ma takový křest ohněm, jestli to vydržím, usmíval se Ladislav Takács.

Koleno drží. „V úterý jsme měli na tréninku malé hry, zapojil jsem se do nich a drží to. Všechno jde zatím podle plánu,“ dodal Ladislav Takács.

Kdy jej tedy trenér Ondřej Smetana bude moci nominovat do utkání? „Uvidíme. Chceme, aby to bylo co nejdřív. Budeme mu zátěž dávkovat tak, abychom jej v co možná nejkratším termínu stoprocentně připravili. Uvidíme, jak zareaguje koleno. To je kloub, do kterého nikdo nevidí,“ nastínil alespoň částečně Jan Baránek, asistent Ondřeje Smetany. 

Zápasy

6.
sobota
července
Widzew Lodž VS Baník
Přátelská utkání
13.
sobota
července
16:00
Baník VS Banská Bystrica
Přátelská utkání

Další články

0
Abdullahi
Tanko
0
Jiří
Klíma
0
Filip
Kubala
0
Patrick
Kpozo
0
David
Lischka
0
Karel
Pojezný
0
Tomáš
Rigo
0
Daniel
Holzer
0
Jiří
Letáček
0
Jakub
Markovič
0
Jan
Juroška
0
Paixao da Silva
Ewerton
0
Jiří
Boula
0
Matěj
Šín
0
Michal
Frydrych
0
David
Buchta
0
Samuel
Grygar
0
Eldar
Šehić