pá 17.6.2022
A-tým

Ladislav Takács hráčem Baníku

Ladislav Takács se stává hráčem Baníku. Vedení klubu využilo opce v dohodě mezi kluby a pětadvacetiletého stopera získalo na přestup.

Středový defenzivní fotbalista se zkušenostmi z Ligy mistrů na Bazaly zamířil v zimním přestupním období ze Slavie na hostování a Baník nyní uplatnil předkupní právo, které si v rámci dohody sjednal, a s hráčem uzavřel dvouletý kontrakt s opcí.

„Laco k nám přicházel po složitém období a dlouhodobém zranění, ale během období těch čtyř měsíců jsme se mohli přesvědčit, že už je zdravotně v pořádku a rozehrává se i do sportovní formy. Po dlouhém zranění má novou chuť do fotbalu a navíc je motivovaný s Baníkem dosáhnout na nějaký sportovní úspěch,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Alois Grussmann.

Urostlý rodák z Františkových Lázní, který má za sebou velmi úspěšné období v Edenu ověnčené mistrovskými tituly z let 2020 a 2021 a také starty v prestižní Lize mistrů, za Baník zasáhl do pěti ligových utkání a proti Hradci Králové už si stihl připsat i premiérový gól.

„Když jsem přicházel, tak jsem si dal jako cíl tady zůstat po hostování nastálo, a jsem rád, že se mi to splnilo,“ řekl Ladislav Takács.

6
Daniel
Tetour
1
Martin
Hrubý
11
Eldar
Šehić
77
Gigli
Ndefe
22
Filip
Kaloč
21
Jiří
Klíma
12
Tomáš
Rigo
32
Paixao da Silva
Ewerton
19
David
Lischka
37
Matej
Madleňák
99
Ladislav
Almási
29
Ladislav
Takács
24
Jan
Juroška
30
Jiří
Letáček
17
Michal
Frydrych
20
Abdullahi
Tanko
28
Filip
Kubala
13
Samuel
Grygar
70
David
Fadairo
10
Matěj
Šín
4
Robert
Mišković
5
Jiří
Boula
35
Jakub
Markovič
15
Patrick
Kpozo
7
Karel
Pojezný
26
Filip
Blažek
9
David
Buchta