út 20.3.2018
A-tým

Komise: Barošův gól měl platit

Gól Milana Baroše měl platit. Takový verdikt vynesla komise rozhodčích po svém dnešním zasedání, na kterém se zabývala i protestem Baníku vůči některým rozhodnutím arbitrů v sobotním utkání s Duklou.

Podle komuniké komise asistent rozhodčího Paták při vyrovnávacím gólu v 59. minutě nesprávně odmával ostravskému kapitánovi ofsajd a jeho branka na 1:1 měla být uznána. Naopak u druhé kontroverzní situace, tedy trefy Marka Hlinky z 62. minuty, se postavila na stranu asistenta rozhodčího a jeho posouzení momentu označila za správné.

Komise výši trestů pro sudí nezveřejňuje.

0
Filip
Kubala
0
Dennis
Owusu
0
Matěj
Chaluš
0
Samuel
Grygar
0
Michal
Kohút
0
Artur
Musák
0
David
Planka
0
Jiří
Boula
0
Martin
Hrubý
0
David
Látal
0
Marek
Havran
0
David
Buchta
0
Václav
Jurečka
0
Abdallah
Gning
0
Daniel
Holzer
0
Michal
Frydrych
0
Viktor
Budinský
0
Jakub
Pira
0
Karel
Pojezný
0
Filip
Šancl
0
Pablo
Ortiz
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Martin
Jedlička
0
Matúš
Rusnák